Kaszuby Połchowo - Start Mrzezino 3:2. Wydarzenie kolejki i nieoczekiwana wygrana | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Kaszuby Połchowo - Start Mrzezino 3:2, Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego
Kaszuby Połchowo - Start Mrzezino 3:2, Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego Piotr Niemkiewicz
W okręgówkowych derbach Kaszuby dość szczęśliwie, ale wygrały na własnym placu z wyżej notowanym Sztormem. Pojedynek Kaszuby Połchowo - Start Mrzezino zakończył się wynikiem 3:2.

Mecz Kaszuby Połchowo - Start Mrzezino, czyli derby powiatu puckiego niewątpliwie były sporym wydarzeniem siódmej kolejki klasy okręgowej. Kaszuby Połchowo, które z meczu na mecz odzyskują formę z ubiegłego sezonu podejmowały Sztorm Mosty, drużynę mającą fatalny bilans meczów wyjazdowych. Goście z gminy Kosakowo z czterech wcześniejszych pojedynków poza domem nie zdobyli nawet punktu.

Każda z ekip miała co do udowodnienia swoim kibicom. Mocno zaczęli gospodarze. W szóstej minucie strzałem z 25 metra popisał się Krzysztof Skwiercz. Gol jeszcze bardziej napędził team z gminy Puck, który ciężar gry przesunął do ataku, lekko zapominając o obronie. Co wykorzystali Sztormowcy, a dokładniej młody Mateusz Borucki.

Ale jeszcze przed przerwą, za sprawą Sebastiana Meiny, Kaszuby Połchowo wyszły na prowadzenie.

W drugich 45 minutach obie ekipy prowadziły otwartą grę. Bardziej opłacało się to gościom, bo doprowadzili do remisu (78 minuta). Jednak szczęście im tego dnia ewidentnie nie dopisywało. Samobójcze trafienie Mikołaja Ciecierskiego (87 min.) ustaliło wynik meczu, 3:2 dla Kaszub Połchowo.

Kaszuby Połchowo - Start Mrzezino 3:2 | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego