KATS Alpat Gdynia - UKS Zatoka 95 POSM Puck 0:3. Udany rewanż pucczanek | ZDJĘCIA

KATS Alpat Gdynia - UKS Zatoka 95 POSM Puck 3:0
KATS Alpat Gdynia - UKS Zatoka 95 POSM Puck 3:0 Sławomir Gojka
KATS Alpat Gdynia - UKS Zatoka 95 POSM Puck 0:3. To był wyjątkowo udany rewanż pucczanek i cenne punkty przywiezione z Trójmiasta. Pierwszego seta pucczanki zdobyły łatwo, ale potem podopieczne Sławomira Gojki miały więcej trudności.

Rewanżowy mecz pomiędzy kadetkami z KATS Alpat Gdynia i UKS Zatoka 95 POSM Puck odbył się w Gdyni. Puckim siatkarkom udało się go wygrać 3:0 (25:14, 25:20. 25:23) i zainkasować trzy cenne punkty.
- Pierwszego seta dziewczyny zdobyły łatwo 25:14, jednak w kolejnych odsłonach gry było już zdecydowanie ciężej - relacjonuje trener Sławomir Gojka. - Zarówno w drugim, jak i w trzecim secie obie drużyny prowadziły grę punkt za punkt popełniając wiele błędów.

W końcówkach siatkarki Zatoki popełniały ich zdecydowanie mniej, dlatego wygrały drugi i trzeci set odpowiednio do 20 i 23.
- Cieszy fakt, że mimo nieobecności dwóch podstawowych zawodniczek Natalii Adrjan i Gosi Budzisz udało się wygrać kolejne spotkanie, i to za trzy punkty - komentuje szkoleniowiec

Już dziś siatkarki i ich trener zapraszają kibiców do dopingowania w czasie kolejnego spotkania, które odbędzie się w sobotę 19 listopada w hali MOKSiR w Pucku o godz. 13.
- Naszym przeciwnikiem będzie APS Rumia II - informują w UKS Zatoka 95 POSM Puck.