KLIF MTB Team na MTB C.Hartwig Maraton Gdynia 2016. Jest dobrze! | ZDJĘCIA

KLIF MTB Team na  MTB C.Hartwig Maraton Gdynia 2016
KLIF MTB Team na MTB C.Hartwig Maraton Gdynia 2016 KLIF MTB Team
KLIF MTB Team na MTB C.Hartwig Maraton Gdynia 2016. Maluchy, starszaki, młodzicy i juniorzy reprezentujący barwy klubu z Chłapowa. Powody do zadowolenia mają zwłaszcza najstarsi - tu o finałową 10 powalczyło aż czterech kolarzy.

KLIF MTB Team liczną i młodą ekipą pojawił się na MTB C.Hartwig Maraton Gdynia 2016. W gdyńskim wyścigu dla kolarzy górskich pojawili się reprezentanci chłapowskiego klubu, którzy rywalizowali w kategoriach maluchów, starszaków, młodzików i juniorów.

Świetnie poszło najstarszej wiekowo ekipie KLIF MTB Team - juniorom. Aż czterech sportowców znalazło się w finałowej dziesiątce.
Wygrał Filip Potrykus, który zajął pierwsze miejsce w kategorii open, Filip Gorazdowski był trzeci, Mikołaj Marzejon - 4, Gracjan Jaffke - 6.
- Gratulacje, chłopaki! Czterech w pierwszej dziesiątce to jest to! - tak start swojej młodzieży podsumowują w KLIF MTB Team.

W grupie młodzików barwy Klifu reprezentował Stasiu Jeka, który w klasyfikacji open był 13 i 10 wśród chłopaków. Na tym samym dystansie wystartował też Kamil Radzikowski - w barwach APKP Gdynia/Gimnazjum w Kosakowie, który w open zakończył ściaganie na 15 pozycji (12 wśród chłopaków). Rywalizowało 55 kolarzy.

Maks Marzejon wyścig starszaków - gdzie na starcie stanęło 76 górskich rowerzystów - ukończył na dobrej 7 pozycji.

Najmłodszymi kolarzami KLIF MTB Team byli Maja Mudlaff (23 lokata w open) i Kajtek Turek (66. miejsce). Mniej szczęścia mieli ich rówieśnicy Wiktoria i Kuba Turek, którzy do mety dojechali, ale awaria sprzętu pomiarowego nie pozwoliła ich sklasyfikować.
- Gratulacje dla wszystkich Maluchów! - chwalą w rowerowym Klifie.