Bieg dziewcząt i chłopców do lat 15 – dystans ok. 2,5 km1. Wiktor Mostkowiak '97 Puck 9.55,1 I CH
2. Wiktor Gabor '97 Mosty 9.55,4 II CH
3. Mikołaj Gabor '98 Mosty
10.28,6
III CH
4. Aleksander Wons '99 Rewa
12.10,3 IV CH
5. Mateusz Dołęga '00
Kosakowo
12.26,1 V CH
6. Mateusz Dettlaff '02 Strzelno
12.35,2
VI CH
7. Roksana Plottke '99 Wierzchucino
12.40,8 I DZ
8. Paulina Chrostowska '99 Mosty
13.55,1 II DZ
9. Oliwia Brociek '01 Mechelinki
14.12,3 III DZ
10. Oskar Wilewicki '02 Odargowo
14.31,6 VII CH
11. Filip Baran '01 Odargowo
14.40,0 VIII CH
12. Anna Szyc '01 Mechelinki
15.11,5 IV DZ
13. Sara Muża '01
Mechelinki
15.26,3 V DZ
14. Jan Choiński 05 Gdynia
15.42,3 IX CH
15. Julita Pietroń '01 Mosty
16.43,2 VI DZ
16. Filip Dołęga '05 Kosakowo
17.34,2 X CH
Kiedy i gdzie trzeci bieg w ramach Grand Prix?
Bieg kobiet i mężczyzn, Open – dystans ok. 5,0 km
1. Dawid Bullmann '89 Świecino
17.26,6 I M30
2. Andrzej Labudda '85
Puck
17.37,2
II M30
3. Grzegorz Kropidłowski '87 Suchy Dwór
18.10,8 III M30
4. Mateusz Pulczyński '95 Sulicice
19,17,6 IV M30
5. Mariusz Kotarski '80
Rumia
19.24,0
I M45
6. Marcin Zaremba '79
Gdynia
19.34,2
II M45
7. Jarosław Prokopiuk
'66
Gdynia
19.54,0
I M65
8. Bartosz Cieślak 77 Żelistrzewo
19.57,0
III M45
9. Piotr Mislisz
'64
Osłonino
20.05,0
II M65
10. Radosław Maślak
'68
Gdynia
20.14,0
IV M45
11. Paweł Miziarski
'90
Rumia
20.40,0
V M30
12. Dariusz Choiński
'65
Gdynia
20.50,0
III M65
13. Dariusz Stempnik
'63 Gdynia
21.10,3
IV M65
14. Patryk Bieszke 94 Gdynia
21.29,8
VI M30
15. Bernard Mrzygłocki '74 Strzebielino
21.39,6 V M45
16. Michał Miziarski
'94 Rumia
21.49,8 VII M30
17. Małgorzata Ogrodowska '82 Gdynia
21.57,1 I K
18. Wiesław Oberzig
'75
Władysławowo
22.03,7 VI M45
19. Kazimierz Data
'52 Gdańsk
22.13,3 V M65
20. Szymon Stańczyk '88 Rumia 22.18,4 VIII M30
21. Jacek Zieliński '69 Gdynia 22.21,2 VII M45
22. Robert Dombrowski '80 Gdynia 22.28,0 VIII M45
23. Waldemar Willner '64 Domatówko 22.39,6 VI M65
24. Jan Gaweł '48 Gdynia 22.45,7 VII M65
25. Józef Murański '45 Jastarnia-Bór 22.58,5 I M>65
26. Michał Lubarski '78 Gdynia 23.09,5 IX M45
27. Klaudia Elwart '96 Puck 23.15,6 II K
28. Bolesław Sporny '50 Rumia 24.20,3 VIII M65
29. Aleksandra Dettlaff '94 Strzelno 24.34,5 III K
30. Krzysztof Studziński '88 Sławutówko 24.46,5 IX M30
31. Bolesław Sosnowski '47 Gdańsk 24.53,0 IX M65
32. Katarzyna Dordzik '83 Gdynia 24.59,7 IV K
33. Michał Pierzakowski '87 Pierwoszyno 25.45,2 X M30
34. Józef Majszak '40 Gdynia 25.52,6 II M>65
35. Andrzej Rohde '81 Rumia 26.06,8 X M45
36. Bartosz Dawidowicz '84 Rumia 26.32,1 XI M30
37. Urszula Dawidowicz '84 Rumia 26.32,3 V K
38. Barbara Chłaszczyk '61 Gdynia 29.20,7 VI K
PUNKTACJA PO DRUGIM BIEGU
Dziewczęta do 1 5 lat
1. Plottke Roksana 1999 Wierzchucino 67 pkt.
2. Murawska Natalia 1997 Rumia 35
3. Chrostowska Paulina 1999 Mosty 32
4-5. Brociek Oliwia 2001 Mechelinki 30
Struk Julia 2000 Brzyno 30
6. Szyc Anna 2001 Mechelinki 28
7. Muża Sara 2001 Mosty 25
8. Pietroń Julia 2001 Mosty 25
Chłopcy do 15 lat
1. Mostowiak Wiktor 1997 Puck 70 pkt.
2. Dołęga Mateusz 2000 Kosakowo 56
3. Wielewicki Oskar 2002 Odargowo 52
4. Baran Filip 2001 Odargowo 49
5-6. Jaskułka Artur 2000 Swarzewo 32
Gabor Wiktor 1997 Mosty 32
7. Gabor Mikołaj 1998 Mosty 30
8. Wons Aleksander 1999 Rewa 28
9-10. Dettlaff Mateusz 2002 Strzelno 25
Oberzig Mateusz 2005 Władysławowo 25
11. Choiński Jan 2005 Gdynia 22
12. Dołęga Filip 2005 Kosakowo 21
Kobiety
1. Dettlaff Aleksandra 1994 Strzelno 65 pkt.
2. Ogrodowska Małgorzata 1982 Gdynia 35
3-4. Kurpisz-Kasprzak Magda 1983 Gdynia 32
Elwart Klaudia 1996 Puck 32
5. Grabba Danuta 1976 Gdynia 30
6-7. Wiśmiosz Renata 1981 Pińczów 28
Dordzik Katarzyna 1983 Gdynia 28
8-9. Kurpisz-Kasprzak Karolina 1979 Gdynia 26
Dawidowicz Urszula 1984 Rumia 26
10-11. Gołębiewska Ewelina 1980 Gdynia 25
Chłaszczyk Barbara 1961 Gdynia 25
12. Kortas Alicja 1983 Puck 24
Mężczyźni Kat. M 30
1. Kropidłowski Grzegorz 1987 Suchy Dwór 62 pkt.
2. Pulczyński Mateusz 1995 Sulicice 58
3. Misiarski Paweł 1990 Rumia 52
4-5. Bullmann Dawid 1989 Świecino 35
Struk Adam 1990 Słuchowo 35
6. Labudda Andrzej 1985 Puck 32
7. Klahs Jakub 1996 Puck 28
8.-9. Wilandt Konrad 1985 Milonek Jurata 25
Bieszke Patryk 1994 Gdynia 25
10-11. Gawlik Piotr 1983 Wejherowo 24
Misiarski Michał 1994 Rumia 24
12-13. Stańczyk Szymon 1988 Rumia 23
Boczyński Krystian 1985 Puck 23
14. Studziński Krzysztof 1988 Sławutówko 22
15. Pierzakowski Michał 1987 Pierwoszyno 21
16. Dawidowicz Bartosz 1984 Rumia 20
Mężczyźni Kat. M 45
1. Kotarski Mateusz 1980 Rumia 67 pkt.
2. Zaremba Marcin 1979 Gdynia 62
3. Cieślak Bartosz 1972 Żelistrzewo 58
4. Mrzygłocki Bernard 1974 Strzebielino 51
5. Oberzig Wiesław 1975 Władysławowo 49
6-7. Zieliński Jacek 1969 Reda 47
Maślak Radosław 1968 Gdynia 47
8. Wielewicki Sławomir 1981 Starzyno 35
9. Hajduk Ireneusz 1969 Władysławowo 26
10. Dombrowski Robert 1980 Gdynia 23
11-12. Lubarski Michał 1978 Gdynia 22
Foltman Paweł 1981 Wejherowo 22
13-14. Kala Jarosław 1970 Wejherowo 21
Rohde Andrzej 1981 Rumia 21
Mężczyźni Kat. M 65
1. Prokopiuk Jarosław 1966 Gdynia 70 pkt.
2. Mislisz Piotr 1964 Osłonino 64
3. Choiński Dariusz 1965 Gdynia 60
4. Willner Waldemar 1964 Domatówko 53
5. Stempnik Dariusz 1963 Gdynia 28
6-7. Wilandt Waldemar 1957 Milonek Jurata 26
Data Kazimierz 1952 Gdańsk 26
8. Kuklik Mirosław 1961 Puck 25
9-10. Struk Andrzej 1957 Słuchowo 24
Gaweł Jan 1948 Gdynia 24
11. Sporny Bolesław 1950 Rumia 23
12. Sosnowski Bolesław 1947 Gdańsk 22
Mężczyźni Kat. M>65
1. Murański Józef 1945 Jastarnia Bór 70 pkt.
2-3. Herta Brunon 1943 Puck 32
Majszak Józef 1940 Gdynia 32
4. Adolph Florian 1940 Puck 30
5. Poćwiardowski Zygmunt 1935 Puck 28
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?