KP PSP Puck zwycięzcą mistrzostw woj. pomorskiego w piłce siatkowej plażowej „O Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Gdańsku”

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
6. mistrzostwa woj. pomorskiego w siatkówce plażowej „O Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Gdańsku” odbyły się w czwartek, 17 czerwca 2021 na boiskach MOKSiR w Pucku.

W oficjalnych zmaganiach siatkarskich strażaków wzięło udział 15 drużyn z komend województwa pomorskiego.

Na pierwszym miejscu podium stanęli zawodnicy z KP PSP w Pucku! Drugie miejsce wywalczyli strażacy z KP PSP w Starogardzie Gdańskim. Brąz otrzymali siatkarze z KP PSP w Bytowie. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z KM PSP Gdańsk.

- Drużyna z naszej komendy w składzie Jacek Stachowicz i Krzysztof Totzke wygrała zawody pięciokrotnie, tylko raz była na drugim miejscu. Gratulujemy! - chwalą w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku. - Dziękujemy MOKSiR Puck i Miasto Puck za możliwość rozegrania zawodów.

KP PSP Puck zwycięzcą mistrzostw woj. pomorskiego w piłce si...

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie