Krzysztof Szwemin z Rekowa Górnego wygrał trzeci turniej tenisa stołowego gminy Puck | ZDJĘCIA, WYNIKI

P.
3. turniej tenisa stołowego gminy Puck (2017)
3. turniej tenisa stołowego gminy Puck (2017) OKSiT w gminie Puck
Sportowa Liga Gminy Puck zagrała w POSM Puck: trzeci turniej tenis stołowego wygrywa Grzegorz Szwemin z Rekowa Górnego. Miejsca na podium wywalczyli też Hieronim Korthals z Połczyna i Mariusz Kalwig ze Swarzewa. To był ostatni turniej w 2017 roku.

Rozgrywki panów w tenisa stołowego gminy Puck w 2017 roku już dobiegły końca. Mistrzem tej części rozgrywek został Krzysztof Szwemin z Rekowa Górnego, który po trzech turniejach prowadzi w klasyfikacji generalnej (90 punktów).

A za jego plecami kolejnymi miejscami dzielą się drugi Hieronim Korthals z Połczyna (82) i trzeci Mariusz Kalwig ze Swarzewa (76).

Dokładnie taka sama kolejność była w trzecim turnieju, który Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził w hali POSM Puck. W rozgrywkach wzięło udział 36 graczy.

Wygrał Szwemin, pokonując Korthalsa oraz Kalwiga. Trzy kolejne miejsca na turnieju w Pucku zajęli: 4. Dariusz Białk ze Strzelna, a 5. równorzędnie Wojciech Licau z Mieroszyna i Mariusz Szulc z Połchowa.

Czwarty turniej tenisa stołowego gminy Puck w niedzielę się 7 stycznia o godz. 13 w hali POSM w Pucku.

Drużynowo trzeci turniej najlepszy okazał się dla Strzelna (58 punktów), z którym drugie Połczyno przegrało zaledwie 2 punktami. Podium zamyka Mieroszyno z taka samą ilością punktów co wicelider.

W generalce lideruje Połczyno (174) przed - kolejno - Swarzewem (168) i Rekowem Górnym (166).