LKS Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno 3:1 (2:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Krzysiek Hoffmann
LKS Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno 3:1
LKS Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno 3:1 LKS Latarnik Choczewo
LKS Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno 3:1. W trzeciej kolejce A-klasy gr I piłkarze z gminy Puck nie poradzili sobie na wyjeździe z beniaminkiem. Honorowym trafieniem popisał się Grzegorz Drzeżdżon tym samym zaliczając drugiego gola w tym sezonie strzelonego bezpośrednio z rzutu wolnego. W pierwszej części gry Józef Stolarski wybronił jedenastkę. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

Kaszubia Starzyno mimo solidnej gry w środku pola wraca z Choczewa bez punktów. Tym razem w 3 kolejce A-klasy gr I po przyzwoitej grze, piłkarze z gminy Puck musieli uznać wyższość Latarnika.

Gospodarze rozpoczęli ofensywę od kilku groźnych akcji z głębi pola. To zaowocowało dwiema bramkami po 17 minutach gry. Pierwszego gola zdobył Mariusz Mallek w 11 minucie wykazując się zmysłem snajperskim. Napastnik wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Kaszubii. Odbijająca się piłka zmyliła golkipera gości, dzięki czemu gracz Latarnika wszedł z nią do bramki.

Sześć minut później Krzysztof Obrzut efektownie minął Józefa Stolarskiego pakując futbolówkę przy jego bliższym słupku. Bramkarz Kaszubii zrehabilitował się jeszcze w pierwszej części meczu, kiedy po faulu na zawodniku Latarnika sędzia wskazał wapno. Stolarski doskonale wyczuł intencje egzekutora.

Gola do szatni w swoim stylu strzelił Grzegorz Drzeżdżon. Starzyński obrońca sprytnym strzałem z rzutu wolnego dał kontakt Kaszubii. Bramkę z podobnej odległości strzelił w poprzedniej kolejce.

W drugiej połowie Kaszubia Starzyno próbowała odrabiać straty, jednak bramka na 3:1 ewidentnie podcięła im skrzydła. To trzecia ich porażka w tym sezonie. Latarnik natomiast uzbierał już sześć punktów.

Bramki: 1:0 - Mariusz Mallek (11), 2:0 - Krzysztof Obrzut (17), 2:1 - Grzegorz Drzeżdżon (45), 3:1 - Adam Styn (74)