Miasto Puck tętni życiem: żar lejący z nieba zachęca do spacerów nad Zatoką Pucką, gdzie ochłody dodaje lekki wiatr | ZDJĘCIA, WIDEO

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Miasto Puck "obudziło się" po ponad rocznym śnie spowodowanym restrykcjami związanymi z pandemią koronawirusa. Przez długi czas mieszkańcy i goście byli ograniczani możliwością wyjść i korzystania z restauracji, barów i pubów, a na twarzach trzeba było nosić maseczki. Choć rok szkolny jeszcze się nie skończył, a sezon w pełni nie rozpoczął, to w Pucku życie tętni pełną parą.

Puck żyje: to widać, słychać i czuć! Choć obecność zarówno mieszkańców jak i turystów w najbardziej urokliwych miejscach Pucka nie można nazwać ogromnymi tłumami, to w porównaniu do pustek, którymi świeciły ulice, miasto nad Zatoką Pucką tętni pełnią życia.

Otwarte bary i restauracje, stoicka z przekąskami, lodami i pamiątkami, możliwość organizowania wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i społecznych, przepiękna pogoda - idealna do plażowania, a także walory miasta Puck - to wszystko zachęca mieszkańców do wyjścia z domu, a turystów do przyjazdu i odpoczynku.

Miasto Puck tętni życiem: żar lejący z nieba zachęca do spac...

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie