Mistrzostwa gminy Puck w siatkówce plażowej: Gnieżdżewo, Łebcz i Strzelno | ZDJĘCIA, WYNIKI

Mistrzostwa gminy Puck w siatkówce plażowej: Gnieżdżewo, Łebcz i Strzelno
Mistrzostwa gminy Puck w siatkówce plażowej: Gnieżdżewo, Łebcz i Strzelno Wiesław Oberzig
Gnieżdżewo II w składzie M. Tarnowski i Ł. Koss wygrało Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej, które rozegrano na plażowych boiskach w Pucku. Drugi był zespół Strzelno I, a trzeci Łebcz I.

Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej zgromadziły 12 zespołów, które do rywalizacji zaprosił Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Siatkarze rywalizowali nie tylko o mistrzowski tytuł.
- Za trzy pierwsze miejsca zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe, które wręczył główny instruktor d.s kultury fizycznej i sportu w gminie Puck Wiesław Oberzig - informują w OKSiT.

Wygrało Gnieżdżewo II (czyli M. Tarnowski i Ł. Koss). Plażówkowe podium wywalczyło też drugie w tej stawce Strzelno I (D. Potrykus, L. Pienczyn) oraz trzeci Łebcz I (R. Kowalewski, K. Blok).

Gnieżdżewo II marsz po zwycięstwo rozpoczęło od gładkiego zwycięstwa 2:0 nad późniejszymi wicemistrzami Strzelnem I, a potem takim samym stosunkiem pokonało Starzyński Dwór. Po fazie grupowej team M. Tarnowski – Ł. Koss rozbił 2:0 Mrzezino i w półfinałach spotkał się z Łebczem I. Tu przyszli mistrzowie też nie oddali seta.

Zwycięska passa trafiła aż do finału, gdzie tradycyjnym 2:0 Gnieżdżewo odesłało z kwitkiem Strzelno I nie tracąc w całym cyklu rozgrywek żadnego seta.

Półfinały: Gnieżdżewo II – Łebcz I 2 : 0, Gnieżdżewo I – Strzelno I 0 : 2
Mecze o miejsca 5-8: Mrzezino – Mieroszyno 2 : 0 , Darzlubie – Łebcz II 0 : 2
mecz o miejsce 7: Mieroszyno – Darzlubie 0 : 2
mecz o 5 miejsce: Mrzezino – Łebcz II 0 : 2
mecz o miejsce 3: Łebcz I – Gnieżdżewo I 2 : 0
Finał: Gnieżdżewo II – Strzelno I 2 : 0