MKS Władysławowo - Jantar Ustka 1:3 (1:2). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA

Krzysiek Hoffmann
MKS Władysławowo - Jantar Ustka
MKS Władysławowo - Jantar Ustka Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo, nasza najwyżej rozstawiona drużyna przegrała w ramach rozgrywek IV ligi z Jantarem Ustka 1:3. Porażka boli tym bardziej, że MKS szybko strzelił pierwszego gola. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

MKS Władysławowo nie zdołał pokonać u siebie drużynę Jantaru Ustka. Mimo udanego początku i błyskawicznie strzelonej bramki przez Marka Kwaśnika (1 minuta gry), nie udało się utrzymać trzech punktów we Władku.

Pierwsza połowa to festiwal niewykorzystanych sytuacji przez MKS Władysławowo. Gospodarze łatwo dochodzili do sytuacji strzeleckich, jednak nie potrafili ich w pełni wykorzystać. Oskrzydlające akcje prowadzone przez Michała Morgiela i Pawła Rogockiego co rusz kąsały obronę Jantaru. To goście schodzili na przerwę zwycięsko. Po dwóch kontrach przeprowadzonych lewą flanką udało się sforsować obronę MKS-u i pokonać młodego bramkarza MKS-u Macieja Cackowskiego.

Choć wcale tak nie musiało być - jeszcze przed końcem pierwszej połowy sędzia - po faulu na napastniku z Władysławowa - wskazał wapno. Jedenastki nie wykorzystał Krzysztof Kleser.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

MKS Władysławowo całą drugą połowę grał w przewadze jednego zawodnika - to niestety też nie pomogło w odniesieniu korzystnego rezultatu. Szaleńcza pogoń za wynikiem skutkowała utratą trzeciej bramki tuż przed ostatnim gwizdkiem. Ostatecznie futboliści MKS-u przegrali z Jantarem Ustka 1:3.

Drużyna z Władysławowa po czterech kolejkach zgromadziła na swym koncie 3 punkty i zajmuje w tabeli ligowej 16 pozycję. W sobotę, 5.09 o godz. 16:30 MKS Władysławowo na wyjeździe podejmować będzie drużynę Zawiszy Borzytuchom, która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze żadnego punktu.

MKS Władysławowo - Jantar Ustka 1:3 (1:2)