MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1 (0:0) - jesień 2014: ZDJĘCIA, WIDEO

MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1 (0:0)
MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1 (0:0) Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1 (0:0). Mecz 11. kolejki pomorskiej IV ligi (jesień 2014) z mocną końcówką. MKS na kilka minut przed regulaminowym końcem strzela zwycięskiego gola, by w 91 stracić dwa punkty. To był dobry, szybki mecz. Zobacz zdjęcia i wideo.

MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1 (0:0) - czyli podział punktów między rywalami. Ten rezultat jest sprawiedliwy, choć to gospodarze spotkania, mieli spore szanse, by sprawić kolejną niespodziankę w lidze.

Sporo działo się w pierwszej połowie. Mocno otworzył MKS Władysławowo, którego piłkarze już w trzeciej minucie oddali strzał na bramkę Pogoni Lębork. Niestety niecelny, bo futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

W pierwszej odsłonie trwa wymiana razów, ale to goście przeważają. MKS Władysławowo cudem nie traci bramki - obrońca zdołał wybić ją z linii bramkowej.

Druga część spotkania jest szybka, obfituje w męskie zagrania, a nawet momentami w zbyt brutalne - piłkarzom zaczynają puszczać nerwy.

Zespół Bartłomieja Konkela i Zbigniewa Kowalewskiego jednak niezbyt często potrafi przebić się pod bramkę, którą broni Patryk Labuda. Podopieczni Włodzimierza Pasieki umiejętnie gaszą ataki, wyprowadzają kontry - ale też brakuje im precyzji.

W 86 min. obrońcy Pogoni Lębork tracą kontrolę nad piłką, w efekcie tego zamieszania do piłki do pada Przemysław Szymański i zdobywa upragnionego gola.

Na odpowiedź gości - już nieco rozprężony MKS Władysławowo - czekał zaledwie ok. 7 minut (do 91'), gdy skutecznym strzałem popisuje się Wojciech Musuła, kapitan Pogoni.

MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1 (0:0): zobacz bramki i wideo skrót z meczu

- W naszej drużynie zabrakło pięciu zawodników z podstawowego składu - komentuje Konkel. - Dlatego wynik traktuję jako zwycięski remis. Chociaż szkoda, że nie udało się dowieźć prowadzenia do końca.