MKS Władysławowo - Start Miastko 2:1 (1:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
MKS Władysławowo - Start Miastko 2:1 (1:1). Zespół Sobiesława Przybylskiego powrócił na zwycięską ścieżkę - pokonał niepokonany Start. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Mecz MKS Władysławowo - Start Miastko był zapowiadany jako ten, którego podopieczni Sobiesława Przybylskiego po prostu nie mogli przegrać.

Kartkowa absencja Krzysztofa Klesera zmusiła selekcjonera do przebudowy środka obrony. Ostatecznie postawił na doświadczony duet: Michał Dybała - Jędrzej Tojza. Współpraca przez całe spotkanie wychodziła wzorcowo. Przez ciasno ustawioną linię defensywną, goście przechodzili bardzo rzadko.

Dobrze dla MKS Władysławowo zaczęło się dziać już w 29 minucie. Wtedy przytomnie w polu karnym znalazł się Michał Świerczyński, który pokonał golkipera z Miastka.

Niepokonani na wiosnę piłkarze Startu Miastko pokazali rogi tuż przed przerwą wykorzystując jedenastkę.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

W drugiej części to MKS Władysławowo zagrał uważniej i skuteczniej. Co potwierdziło się w 55 minucie, gdy piłkę do siatki dosłownie wepchnął Michał Dybała.

Gospodarze prowadzenia nie oddali już do końca spotkania. Dzięki zwycięstwu MKS Władysławowo przeskoczył w tabeli Start Miastko i zaczął zbliżać się do środka stawki.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!