MKS Władysławowo - Start Mrzezino 9:0 (5:0). Bezlitosna egzekucja | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
MKS Władysławowo - Start Mrzezino 9:0
MKS Władysławowo - Start Mrzezino 9:0 Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - Start Mrzezino 9:0 (5:0). We Władysławowie powróciły demony wysokich porażek dla Startu. Kolejny raz festiwal strzelecki urządził sobie Sylwester Ilanz, który po tym meczu stał się samodzielnym liderem w ilości strzelonych bramek w okręgówce. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

MKS Władysławowo - Start Mrzezino 9:0 (5:0). Na boisku przy Żwirowej kibice spodziewali się pięknego widowiska. Tym bardziej, że Start Mrzezino obiecująco rozpoczął sezon. Mimo to MKS był murowanym faworytem, co pokazał już w pierwszej połowie. Swoją strzelecką dyspozycję potwierdził Sylwester Ilanz, ustrzeliwując hat-tricka w 22 minuty. Na listę strzelców w pierwszej części gry wpisali się jeszcze ekspiłkarz Startu - Marek Kwaśnik oraz Przemysław Szymański.

Obrona mrzezinian w drugich 45 minutach dalej nie mogła poradzić sobie ze zmasowanymi atakami gospodarzy. Ci na połowie rywala dosłownie robili co chcieli. Efekt: kolejne gole - Iliego, Błażeja Bonka oraz Pawła Łuczaka, który zaraz po wejściu rozpoczął strzelanie. Ostatecznie do wyniku dołożył dwa trafienia. Mecz zakończył się wysokim i w pełni zasłużonym zwycięstwem MKS Władysławowo.

Składy: MKS Władysławowo: Piotr Miotk - Błażej Bonk, Michał Piesik (62 min Piotr Rogocki), Krzysztof Kleser, Damian Talaśka - Marek Kwaśnik, Michał Dybała - Przemysław Szymański (55 min Sebastian Grzenkowicz), Paweł Fopka (62 min Paweł Łuczak), Michał Morgiel (55 min Paweł Rogocki) - Sylwester Ilanz

Start Mrzezino: Kamil Hildebrandt - Bartłomiej Grzenkowicz, Sebastian Rybandt, Dawid Rybandt, Wojciech Szreder, Błażej Reszke, Adrian Kreft, Karol Bieszk, Florian Spyra (82 min Mateusz Proena), Patryk Fetta (72 min Paweł Jagoda), Kacper Grzenkowicz (46 min Krystian Jocz)

Trener Szymkowiak ma o czym myśleć przed sobotnim spotkaniem z Czarnymi w Mrzezinie (godz. 17). MKS Władysławowo jedzie bronić pozycji lidera do Sierakowic, które sensacyjnie pokonały Polonię.