Młode ptaki ugrzęzły w przewodzie kominowym: z pomocą przyszli strażacy z OSP Władysławowo | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Ochotnicza Straż Pożarna we Władysławowie
Strażacy powiatu puckiego przywykają już do nietypowych wezwań: kilka dni wcześniej ratowali sarenkę, tym razem ocalili trzy młode ptaki, które ugrzęzły w przewodzie kominowym. Do niecodziennego wezwania w czwartek, 3 czerwca 2021, wyruszyli strażacy z OSP Władysławowo.

Dzień Strażaka 2021 w powiecie puckim. Awanse i odznaczenia ...

998 = 112. Od 15 czerwca 2021 roku w powiecie puckim dzwoniąc pod numer 998 Państwowej Straży Pożarnej usłyszymy komunikat: "Numer alarmowy 112, proszę czekać na zgłoszenie się operatora". Województwo pomorskie, podobnie jak i inne regiony, realizuje program przełączania numeru alarmowego 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR).

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila (db.puck@prasa.gda.pl) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Wysokie ceny gazu. Gazprom szantażuje Europę.

Wideo

Dodaj ogłoszenie