Nauczyciele ograli w kosza absolwentów

Norbert Górski
Nauczyciele z helskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących wygrali koszykarki pojedynek z absolwentami.

W Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Helu odbył się już po raz drugi rok z rzędu Turniej Piłki Koszykowej pomiędzy Absolwentami Liceum a Nauczycielami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.
 Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała dyrektor ZSO Irena Sojecka.
Absolwenci LO zostali serdecznie przywitani przez kibiców oraz drużynę nauczycieli.

.

Każda kwarta meczu dawała kibicom jak i zawodnikom dużo emocji. Zwłaszcza przy zbiórkach
i szybkich kontratakach obu drużyn.

W ostatniej kwarcie meczu emocje sięgnęły zenitu. Gra się wyrównała. Do pełni szczęścia zabrakło dwóch oczek. Wynik 37 do 37 zaskoczył wszystkich. Zarządzono wiec 5 minutową dogrywkę. Po zaciętej walce lepszą okazała się drużyna nauczycieli ZSO wygrywając z Absolwentami LO 41 - 39

Dekoracji zawodników dokonali Dyrektor ZSO w Helu Irena Sojecka wraz z Pełnomocnikiem