Nauka popłaca: najlepsi absolwenci Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku nagrodzeni przez burmistrza miasta Puck | ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Udostępnij:
W czwartek, 25 czerwca 2020, w Sali Ratusza Miejskiego odbyła się 28. Zwyczajna Sesja Rady Miasta Puck. Ponieważ termin sesji pokrył się z końcem roku szkolnego 2019/2020, była to świetna okazja, by nagrodzić najlepszych uczniów, którzy zakończyli edukację w Szkole Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku.

Podczas 28. Zwyczajnej Sesji Rady Miasta Puck najbardziej wyczekiwanym momentem przez najmłodszych gości było wręczenie zasłużonych Nagród Burmistrza Pucka, które otrzymało pięcioro absolwentów Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku. Dopiero po uroczystym wręczeniu nagród, dorośli zabrali się za debatowanie i podejmowanie uchwał.

- No i kończy się dziś ten niezwykle trudny dla uczniów, nauczycieli, rodziców rok szkolny 2019/2020. Przejdzie do historii... - mówiła burmistrz miasta Puck. - Oby w nowym roku szkolnym było już normalnie.

Kto otrzymał wyróżnienie w postaci Nagrody Burmistrza Pucka z rąk Hanny Pruchniewskiej? Najlepsi absolwenci Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku: Aleksandra Koy z kl. 8a, Mateusz Redlin z kl. 8b, Agnieszka Legęza z kl. 8c, Krzysztof Nowak kl. 8d oraz Sabina Tomczyk z kl. 8e.

- Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów w wymarzonej szkole ponadpodstawowej - winszowała burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska. - A wszystkim uczniom i nauczycielom życzę bezpiecznych i zdrowych wakacji.

27. Zwyczajna Sesja Rady Miasta Puck: wręczono pamiątkowe me...

Kobiety i niepodległość - cz. I

Wideo

Dodaj ogłoszenie