Norda Karwia - Arka Prusewo 3:2 (2:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA

P.
Norda Karwia - Arka Prusewo
Norda Karwia - Arka Prusewo Zbyszek Heft
Norda Karwia - Arka Prusewo 3:2 (2:1). Kibice w Karwi zobaczyli pięć goli i tyle samo kartek - trzy żółte i dwie czerwone. Dla obu zespołów był to ważny mecz, bo udało się przerwać złą i dobrą passę. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Norda Karwia - Arka Prusewo 3:2 (2:1), czyli przerwana passa obu zespołów z powiatu puckiego w pomorskiej B-klasie.

Cieszą się piłkarze z gminy Władysławowo, bo to dla nicj pierwszy zwycięski mecz od czterech kolejek w sezonie 2017/2018. A trzy punkty z własnego boiska sprawiły, że Norda odbiła się od dna tabeli.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Mniej powodów do zadowolenia ma Arka Prusewo, która przegrała pierwsze spotkanie, choć nadal utrzymuje się w czubie tabeli (z 12 punktami jest trzecia, za drugim Sokołem Bożepole Wielkie - 13 pkt. i pierwszą, wciąż niepokonaną Barka Łebno).

Ciekawie - dla Arki - będzie w następnej, szóstej kolejce pomorskiej Serie B, w której zetrą się obaj liderzy. A w tym czasie Prusewo podejmie Zryw Sławoszyno - 11 lokata, z jedną wygraną i czterema porażkami na koncie.

Rywale zagrali w składzie:
- Norda Karwia: Daniel Milosz - Przemysław Staniszewski (26' Dawid Miłosz), Łukasz Kreft (46' Krzysztof Felkner), Arkadiusz Czylkowski, Szymon Zaworski (53' Paweł Pestilenz) - Grzegorz Zalewski, Dariusz Korzeniewski, Bartosz Jarmuż, Adam Lademann (68' Patryk Bisewski), Bartłomiej Liss - Michał Reszka
- Arka Prusewo: Musiakowski, Kułakowski, Piask, Treder, Ceynowa, Frybezowski, Abraham, Koprowski (Wojtowicz), Felstau, Szykut, Ławniczak K. Koprowski.