Nowy zastępca komendanta KP we Władysławowie: podkom. Michał Miler jest już oficjalnie zastępcą komendanta | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Pucku kom. Beaty Nienadowskiej od 1 września 2021 stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji we Władysławowie obejmie podkom. Michał Miler, któremu dotychczas powierzano obowiązki na tym stanowisku.

We wtorek, 31 sierpnia 2021 r. w Komisariacie Policji we Władysławowie oficjalnie został wręczony rozkaz personalny na stanowisko nowego zastępcy Komendanta Komisariatu Policji we Władysławowie.

Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Pucku kom. Beaty Nienadowskiej obowiązki zastępcy Komendanta Komisariatu Policji od 1 września 2021 obejmie podkom. Michał Miler, który do tej pory pełnił obowiązki na tym stanowisku.

- Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa rozkaz powołania na stanowisko nowego z-cy komendanta wręczony został w małym gronie - mówi sierż. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku. - Podkom. Michałowi Milerowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie