Oskar Komowski z KS Zatoka Puck został mistrzem 32. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Wronek | ZDJĘCIA

Oskar Komowski z KS Zatoka Puck został mistrzem 32. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Wronek archiwum rodzinne
Oskar Komowski, młody kręglarz z Pucka wykazał się stalowymi nerwami w finale i wygrał 32. Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju o Puchar Wronek. W KS Zatoka Puck nie kryją satysfakcji z wyniku swojego sportowca: - Jesteśmy z niego bardzo dumni - podkreśla trenerka Beata Kolp.

Kręglarz Zatoki Puck wygrywa w kategorii dzieci w 32 Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju o Puchar Wronek. Oskar Komowski, w drodze po tytuł pokonał 30 zawodniczek i zawodników z całej Polski, a trenerom przysporzył sporych emocji.
- Rywalizacja była bardzo zacięta - relacjonuje Beata Kolp, trener sekcji kręglarskiej KS Zatoka Puck. - Oskar wykazał się dużym opanowaniem. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

Młody pucczanin z piątego miejsca, które zajął w eliminacjach (319 punktów) przeskoczył ilością zbitych kręgli na pierwsze dołożył 358). Z dorobkiem 677 punktów jednym kręglem pokonał drugą Dominikę Wysocką z MLKS Tucholanki Tuchola.

Zresztą w czubie był niezły ścisk, bo trzeci Dominik Dutkiewicz z KS Start Gostyń do naszego Oskara Komowskiego tracił tylko dwa punkty.

Dumy nie kryje mama Oskara, Patrycja Komowska - też pucka kręglarka z sukcesami.
- Mam nadzieję że treningi i gra będzie sprawiała mu jak najwięcej radości - mówi mama.