Powiat pucki. Piłka nożna - sprawdź wyniki ligowych spotkań

Roman Kościelniak
Piłkarskie rozgrywki
Piłkarskie rozgrywki Roman Kościelniak
Powiat pucki. Piłka nożna - w sobotę i niedzielę rozegrano ligową kolejkę. Sprawdź wyniki spotkań naszych zespołów. MKS Władysławowo i Start Mrzezino walczyły o punkty na wyjeździe.

Powiat pucki. Piłka nożna - sprawdź wyniki sobotnich i niedzielnych spotkań.

MKS Władysławowo zgarnął komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu z Potokiem Pszczółki. Wynik pojedynku ustalono przed przerwą. WKS wygrał 4:1 po bramkach strzelonych przez Krzysztofa Wojciechowskiego (8 minuta), Tomasza Grappa (17 i 30) i Michała Świerczyńskiego. (44).

Start Mrzezino przegrał z Olimpią Osowa 1:2. Honorową bramkę dla mrzezinian strzelił Marek Kwaśnik z rzutu karnego tuż przed końcowym gwizdkiem. Start nie wykorzystał przewagi na boisku, od 70 minuty Olimpia grała w dziesiątkę.

W klasie A Sztorm Mosty zaliczył wpadkę w wyjazdowym meczu z EkoProd Szemud. Gospodarze strzelili dwie bramki, Sztorm ani razu nie trafił do siatki. W 70 minucie boisko musiał opuścić Sebastian Karnat, który dwa razy zobaczył żółty kartonik.

Norda Karwia wróciła z trzema punktami z meczu z GKS II Przodkowo. Karwianie wygrali 3:2.
Wicher Wierzchucino zremisował bezbramkowo w Bojanie z tamtejszym Dragonem.

Kaszubia Starzyno nie dała rady KP Gdynia. Zespół z gminy Puck przegrał na własnym boisku 2:3.
Jantar Swarzewo znowu bez punktu. Tym razem przed własną publicznością przegrał z KP Sopot 0:2.