Pożar w Pucku: zapalił się skład węgla. W akcji cztery zastępy straży pożarnej powiatu puckiego | ZDJĘCIA, NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Puck.NaszeMiasto.pl
W sobotę, 3 lipca 2021 doszło do pożaru w składzie węgla przy ul. Żarnowieckiej w Pucku. W akcji gaśniczej brały udział aż cztery zastępy straży pożarnej z powiatu puckiego.

Informacje o pożarze przy ul. Żarnowieckiej w Pucku z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego do strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku wpłynęło około godz. 11:18 w sobotę, 3 lipca 2021.

- Zapalił się magazyn składu węgla na obszarze około 35 m2 - mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. - Na miejsce natychmiast udały się dwa zastępy JRG Puck oraz zastęp OSP Połczyno i zastęp z OSP Gnieżdżewo.

Na szczęście nikt nie został ranny, a pożar szybko udało się ugasić.

Pożar w Pucku: zapalił się skład węgla. W akcji cztery zastę...

998 = 112. Od 15 czerwca 2021 roku w powiecie puckim dzwoniąc pod numer 998 Państwowej Straży Pożarnej usłyszymy komunikat: "Numer alarmowy 112, proszę czekać na zgłoszenie się operatora". Województwo pomorskie, podobnie jak i inne regiony, realizuje program przełączania numeru alarmowego 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR).

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo

Dodaj ogłoszenie