Pożar we Władysławowie: zrzutka dla Tomka, ratownika morskiego SAR na odbudowę spalonego domu | ZDJĘCIA, WIDEO

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Udostępnij:
Przy ul. Nadmorskiej we Władysławowie doszło do ogromnego pożaru, który strawił dom Tomka - ratownika morskiego SAR. Na miejscu pracowało aż pięć zastępów straży pożarnej z powiatu puckiego; choć nikomu z domowników nie stała się krzywda, to stracili oni dorobek życia. Na reakcję SAR-skich kolegów Tomka nie trzeba było długo czekać: założyli zrzutkę, by mu pomóc.

wideo: Oliwia Komendarek

Pożar domu jednorodzinnego we władysławowskiej dzielnicy Szotland widać było z daleka: ogromne płomienie zżerające poddasze budynku wymagały szybkiej akcji gaśniczej aż pięciu zastępów straży pożarnej. Na miejscu pracowały trzy zastępy JRG Puck, OSP Chłapowo oraz OSP Władysławowo.

Szybka akcja strażaków pozwoliła na ugaszenie ognia, niestety straty materialne są ogromne, a rodzina straciła dach nad głową.

Zrzutka dla Tomka, ratownika morskiego SAR, który stracił dorobek życia w wyniku pożaru.

- Koleżanki i Koledzy, w dniu 11 sierpnia 2021 roku nasz przyjaciel Tomek, wieloletni pracownik Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa z Władysławowa w wyniku wielkiego pożaru stracił dorobek życia - czytamy w apelu kolegów z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa. - Tomek od lat ratuje ludzkie życie na morzu, jednakże teraz to On i Jego Rodzina potrzebuje naszej pomocy. Zbieramy pieniądze na odbudowę spalonego domu i zakup podstawowego wyposażenia. Liczymy na Wasze otwarte serca i z góry dziękujemy.

Zrzutkę dla Tomka, ratownika morskiego SAR można wspomóc poprzez stronę www.zrzutka.pl/hdsv7g

Pożar we Władysławowie: zrzutka dla Tomka, ratownika morskie...

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Wideo

Dodaj ogłoszenie