Pucka Liga Baśki. 4 turniej Mechowo: Eugeniusz Dampc, Maria Dominik, Walety Bolszewo | ZDJĘCIA

Pucka Liga Baśki. 4 turniej Mechowo: Maria Domnik
Pucka Liga Baśki. 4 turniej Mechowo: Maria Domnik Pucka Liga Baśki
Pucka Liga Baśki. 4 turniej Mechowo ściągnął ponad 120 zawodników, którzy skupieni byli w 22 drużynach. Najlepsi byli Eugeniusz Dampc (Walety Bolszewo), Maria Dominik (Kłos Werblinia), a drużynowo wygrał team Walety Bolszewo.

Pucka Liga Baśki - 4 turniej sezonu 2015/2016 rozegrano w Wiejskim Klubie Kultury Mechowo. Na zawody stawiło się 122 zawodników, wśród których było 5 kobiet. Baśkarze zagrali w 22 drużynach.

Turniej zakończył się zwycięstwem Eugeniusza Dampca (Walety Bolszewo), który wyprzedził drugiego Zygmunta Wiśniewskiego (Remus Żelistrzewo) oraz trzeciego Wojciecha Adasa (Szpela Władysławowo).

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Maria Dominik (Kłos Werblinia), która wysokie, zajęła osiemnaste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

W klasyfikacji drużynowej turnieju w Mechowie zwyciężyła drużyna Walety Bolszewo, która zagrała w składzie: Eugeniusz Dampc, Antoni Klein, Stanisław Śliwicki, Henryk Pionka, Alojzy Bistram oraz Zdzisław Groth. Pozostałe miejsca na podium zajęli nasi. Druga była Szpela Władysławowo a trzecie miejsce na pudle zajął team Kaszubska Baśka Puck.
- Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta, pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami - komentuje Henryk Radtke z Puckiej Ligi Baśki.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!