Pucka Liga Siatkówki. Syberiada 2015/2016, 3 turniej: Sokół Strzelno i Obojętnie | ZDJĘCIA

Pucka Liga Siatkówki, Syberiada 2015
Pucka Liga Siatkówki, Syberiada 2015 zatoka95puck.pl
Pucka Liga Siatkówki - Syberiada 2015/2016 - 3 turniej w hali MOKSiR Puck. W kategorii młodzieżowych drużyn po raz trzeci z rzędu wygrywa Obojętnie. A w kategorii open drugi raz triumfuje Sokół Strzelno i to bez starty seta!

Pucka Liga Siatkówki - Syberiada 2015/2016 - 3 turniej w hali MOKSiR Puck zgromadził trzynaście zespołów. W kategorii open wystartowało sześć teamów, w młodzieżowej (do lat 16) - siedem.

Trzeci turniej PLS w open wygrał Sokół Strzelno, który triumfował w bezbłędnym stylu. Gracze z gminy Puck wygrali wszystkie spotkania i do tego nie stracili ani jednego seta.

Wśród młodzieżowców, i to raz trzeci, triumfowała drużyna Obojętnie, która w decydującym spotkaniu pokonała AWKS Wejherowo I 2:0.

W trzecim turnieju Syberiady (sezon 2015/2016) w kategorii młodzieżowców zespoły tradycyjnie podzielono na dwie grupy. Po tej fazie mecze o 5 miejsce stoczyły: Power Rangers – AWKS Wejherowo II 2:0, AWKS Wejherowo II – AWKS Wejherowo III 2:0, AWKS Wejherowo III – Power Rangers 0:2. Półfinałowe pojedynki stoczyły ze sobą Obojętnie - Zatoka2:1 oraz AWKS Wejherowo I – Korab Puck 2:1.

Oba medalowe mecze rozstrzygnięto w w dwóch setach. Starcie o trzecie miejsce wygrał Korab Puck, który pokonał Zatokę 0:2, a w finale Obojętnie nie dało się zdetronizować pierwszemu zespołowi gości AWKS Wejherowo (2:0).

7. AWKS Wejherowo III

Po trzech turniejach na prowadzeniu umocniła się ekipa Obojętnie, która ma teraz 300 punktów. Rozstrzygnęła się też sprawa drugiego miejsca, które wspólnie okupowały Zatoka i AWKS Wejherowo I. 10 punktami wysforowali się goście z powiatu wejherowskiego.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

W kategorii open rywalizowało 6 zespołów, które zagrały systemem każdy z każdym. Tu bezkonkurencyjny okazał się Sokół Strzelno, który żadnemu z przeciwników nie dał cienia szans na zwycięstwo.

6.DreamTeam 2 - 2:10

W klasyfikacji generalnej Syberiady z teraz samodzielnie lideruje Sokół Strzelno (290 pkt.), ale drugi w tabeli XYZ Puck traci zaledwie 10 punktów. Na trzecim miejscu umocnił się DrinkTeam (230), który z podium zrzucił rywali z DreamTeamu.
Kolejne miejsca: 5. Połczyno - 170, 6. Władysławowo - 155, 7. AWKS Wejherowo - 85, 8. 4 FUN - 70.

Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku. Rozgrywki dofinansowane są ze środków gminy miasta Puck.

Pucka Liga Siatkówki - czwarty turniej Syberiady odbędzie się w niedzielę 20 grudnia o godz. 13.30, tradycyjnie rozgrywki toczyć się będą w hali MOKSiR w Pucku.
- Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju - zachęcają w Pucku.