Relaks Mechowo - Sztorm Mosty II 2:2 (2:0) - jesień 2014. ZDJĘCIA

Relaks Mechowo - Sztorm Mosty II 2:2
Relaks Mechowo - Sztorm Mosty II 2:2 Andrzej Śliwiński
Relaks Mechowo - Sztorm Mosty II 2:2 (2:0). To dla drużyny z gminy Puck był ciężki mecz. W pierwszej połowie Relaks schodził w glorii zwycięzcy, w drugiej walczył o utrzymanie jednego punktu.

Relaks Mechowo - Sztorm Mosty II 2:2 (2:0) - runda jesień 2014. Pierwszego gola gospodarze zdobyli już w 13 minucie, a swoją sytuację podopieczni Mieczysława Stromskiego jeszcze poprawili na 5 minut przed regulaminowym końcem gry.

Rezerwy Sztormu Mosty w drugiej połowie podjęły walkę, ale niemal do końca nie udało się zmienić niekorzystnego dla nich wyniku. Przełamanie nastąpiło na, gdy goście z gminy Kosakowo strzelili celnie w 83 minucie. Bramka dodała piłkarzom skrzydeł, a gola na wagę - bardzo cennego - jednego punktu udało się wbić w 91 minucie.

ZOBACZ:

Sztorm Mosty II zagrał w składzie: Mistygacz, Talar (zmiana w 60 min - Radziak), Kraiński, Radtke, Piernicki, Penkalla (54 min. Sikorski), Stenka, Szumotalski (60 min. - Cuprych), Brunath, Magiera (51 min. Śmiejkowski), Frankowski.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!