6 stycznia (poniedziałek) - Orszak Trzech Króli
W godz. 11:00 – 14:00 autobusy linii 100 pojadą z Dworca Głównego trasą skróconą ulicami: Podwale Grodzkie – Wały Jagiellońskie – Armii Krajowej – Okopowa – Wały Jagiellońskie – Targ Drzewny – Szeroka – Tokarska – i dalej po stałej trasie.
Na skróconej trasie będzie obowiązywać obsługa komunikacyjna przystanków: „Dworzec Główny” [1015], „Brama Wyżynna” [1033], „Śródmieście SKM” [1018], „Żuraw” [1835], „Targ Rybny” [100], „Katarzynki” [1836], „Heweliusza” [1837], „Aksamitna” [1001], „Wały Piastowskie” [1009], „Dworzec Główny” [1021].
Uwaga! Przystanek „Brama Wyżynna” w kierunku Dworca Głównego nie będzie obsługiwany.
12 stycznia (niedziela) - 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
TRAMWAJE
- Linie 8, 10
- ze względu na zaplanowanie finału Orkiestry na placu zlokalizowanym przy budynku Europejskiego Centrum Solidarności, ze względów bezpieczeństwa, od godz. ok. 15:00 do godz. ok. 22:00 nastąpi wstrzymanie ruchu tramwajowego w ciągu ul. Jana z Kolna. Tramwaje linii 8 i 10 będą kursowały przez al. Zwycięstwa.
Dodatkowe kursy linii tramwajowych w godzinach wieczornych:
- Linia 2
- Dworzec Główny – Opera – Zaspa – Przymorze – Oliwa – Strzyża PKM.
- Linia 6
- Dworzec Główny – Brama Wyżynna – Śródmieście SKM – Chełm – Łostowice Świętokrzyska.
- Linia 12
- Dworzec Główny – Opera – Strzyża PKM – Oliwa.
AUTOBUSY
Dodatkowe kursy linii autobusowych w godzinach wieczornych:
- Linia 111
- kierunek: Górki Zachodnie.
- Linia 118
- kierunek: Jeleniogórska.
- Linia 167
- kierunek: Bysewo.
- Linia 189
- kierunek: Maćkowy.
- Linia 210
- kierunek: Osowa PKP.
13 stycznia (poniedziałek) - obchody rocznicy śmierci prezydenta Pawła Adamowicza)
Autobusy linii 100 pojadą trasą skróconą ulicami: Podwale Grodzkie – Wały Jagiellońskie – Armii Krajowej – Okopowa – Wały Jagiellońskie – Targ Drzewny – Szeroka – Tokarską – i dalej po stałej trasie.
Na skróconej trasie będzie obowiązywać obsługa komunikacyjna przystanków: „Dworzec Główny” [1015], „Brama Wyżynna” [1033], „Śródmieście SKM” [1018], „Żuraw” [1835], „Targ Rybny” [100], „Katarzynki” [1836], „Heweliusza” [1837], „Aksamitna” [1001], „Wały Piastowskie” [1009], „Dworzec Główny” [1021].
Uwaga! Przystanek „Brama Wyżynna” w kierunku Dworca Głównego nie będzie obsługiwany.
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?