Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

SG Władysławowo - drugie miejsce w bowlingowych mistrzostwach MOSG

P. Niemkiewicz
SG Władysławowo - drugie miejsce w bowlingowych mistrzostwach MOSG SG Władysławowo
Reprezentacja SG Władysławowo zdobyła drugie miejsce na I Mistrzostwach Gry w Kręgle o Puchar Komendanta MOSG, które odbyły się w Ustce. W zawodach uczestniczyło 16 jednostek z całego Wybrzeża.

Reprezentacja Straży Granicznej Władysławowo na bowlingowe zawody do Słupska pojechała w składzie: Paweł Orzeł, Przemysław Domżalski, Ryszard Kohnke i Ela Kolenda.

SG Władysławowo - pogranicznicy z powiatu puckiego mają pełne ręce roboty

W zawodach zorganizowanych przez NSZZ FSG przy MOSG oraz PSG Ustka uczestniczyło 16 drużyn z całego wybrzeża.

W rywalizacji drużynowej najlepsza okazała się drużyna reprezentująca Kaszubski Dywizjon Straży Granicznej Gdańsk (1029 pkt.), drugi był team Placówka Straży Granicznej Władysławowo (966), a trzeci zespół startujący w barwach Placówki Straży Granicznej Rębiechowo (888).

W kategorii indywidualnej mężczyzn wygrał Sebastian Urbanowicz z KdSG Gdańsk 322 pkt., przed Pawłem Janczykiem z PSG Gdynia 309 pkt.. Dwie kolejne lokaty zajęli zawodnicy SG Władysławowo - 3. Przemysław Domżalski - 302 pkt., 4. Paweł Orzeł - 289 pkt.

Wśród kobiet najwięcej punktów zdobyła Agata Jankowska PSG Gdynia (191). Druga była Patrycja Krawczyk z PSG Ustka (185), która zaledwie o dwa punkty wygrała z trzecią Elżbietą Kolendą z PSG Władysławowo (183).

Zawody zorganizował NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Wśród wręczających puchary i dyplomy w imieniu Komendanta MOSG był kmdr ppor. SG Zbigniew Fiedorowicz, zastępca komendanta MOSG.