Sokół Strzelno - Wicher Łebcz 3:2 w dokończonym meczu

Roman Kościelniak
Sokół Strzelno
Sokół Strzelno Roman Kościelniak
Sokół Strzelno dokończył przerwany mecz z Wichrem Łebcz. Ostatecznie wygrali gospodarze 3:2. Pojedynek przerwano w poprzedni weekend z powodu awantury wywołanej przez jednego z kibiców Sokoła.

Sokół Strzelno dokończył mecz z Wichrem Łebcz.

Pojedynek, który rozgrywano tydzień wcześniej przerwano w 40 minucie, przy stanie 1:0 dla Sokoła. Wszystko przez kibica - awanturnika - który wszczął awanturę na boisku.

Rezerwy Sztormu Mosty podejmowały Zatokę Puck

Podjęto decyzję, że mecz należy wznowić z uwzględnieniem rozegranej już części. W dokończonym meczu wygrał Sokół 3:2. Bramki dla gospodarzy strzelili Paweł Hapka (w pierwszym terminie), Daniel Dettlaff i Adam Rohraff - dla Sokoła i Waldemar Jeschke oraz Rafał Bradtke dla Wichra.