SP Starzyno mistrzem powiatu puckiego w unihokeju dziewcząt | ZDJĘCIA

P.
Reprezentacja SP Starzyno mistrzem powiatu puckiego w unihokeju dziewcząt. Dwa kolejne miejsca na podium w zawodach organizowanych przez POSM Puck zajęły dziewczęta z SP Krokowa i SP Jastarnia.

SP Starzyno wygrało 18. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt, które dla uczennic zorganizował Marek Heyducki, dyrektor POSM Puck.
- Na miejsce zawodów, do sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krokowej, przybyło 5 reprezentacji dziewcząt ze szkół podstawowych z terenu powiatu puckiego - informują w POSM Puck.

Unihokejowe zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym” dwie połowy po 7 minut. Drużyna składała się z 5 zawodnicze na boisku plus rezerwowi.

SP Krokowa – SP Puck 2:0
SP Jastarnia – SP Starzyno2:3
SP Połchowo – SP Puck0:1
SP Krokowa – SP Jastarnia 1:1
SP Starzyno – SP Puck 1:0
SP Krokowa – SP Połchowo 3:0

Zawody w Krokowej wygrała reprezentacja SP Starzyno, która wyprzedziła drugą SP Krokowa i trzecią SP Jastarnia. Kolejne lokaty: 4. SP Puck, 5. SP Połchowo.

Mistrzem powiatu puckiego w unihokeju dziewcząt została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Starzynie, grając w składzie: Natalia Drzeżdżon, Nikola Dudek, Karina Gorazdowska, Patrycja Grubba, Karolina Miotk, Kinga Muza, Dobrosława Ruszkowska i Maja Wesołowska, pod opieką Anny Wesołowskiej.
- Zwycięzcy uzyskali awans do półfinału województwa pomorskiego w unihokeju - informuje Marek Heyducki z POSM Puck, wręczył najlepszym zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.