Sportowcy LKS Ziemi Puckiej wywalczyli 8 złotych medali na Mistrzostwach Wojewódzkich LKS-ów w Gdańsku. Klasę pokazał Dominik Armstrong

Piotr Niemkiewicz
Medalowi zawodnicy LKS Ziemi Puckiej - Mateusz Helman (nr 769) i Olivier Grzenkowicz (nr 20) LKS Ziemi Puckiej
Sportowcy z LKS Ziemi w gronie najlepszych na zawodach w Gdańsku. Na lekkoatletycznych Mistrzostwach Wojewódzkich LKS-ów klub z Pucka wywalczył 15 medali, wśród nich aż 8 złotych. Świetnie spisał się Dominik Armstrong, który triumfował w pchnięciu kula w kategorii U 18. A jego wynik - 17,63 m. - jest najlepszy w Polsce!

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Wojewódzkie LKS-ów w Gdańsku - maj 2023 r.

Bardzo duży sukces odnieśli zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej zdobywając aż 15 medali, w tym 8 złotych. Zawody w Gdańsku były bardzo udane.

- Ten wynik medalowy dał w klasyfikacji zespołowej drugie miejsce za klubem AML ze Słupska - komentuje Waldemar Płomień z LKS Ziemi Puckiej.

Medalowe osiągnięcia zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej podczas Mistrzostw Wojewódzkich Ludowych Klubów Sportowych w lekkiej atletyce - z rozbiciem na medale

Złote krążki wywalczyło w sumie 8 zawodników. Tu szkoleniowcy podkreślają szczególnie start Dominika Armstronga w kategorii U 18. Jego kula wylądowała w odległości 17,63 m.

- To najlepszy wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej - podkreśla Waldemar Płomień.