Studio Bałtyckie - wywiady z gośćmi Dziennika Bałtyckiego i Telewizji Bałtyckiej | ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Studio Bałtyckie - wywiady z gośćmi Dziennika Bałtyckiego i Telewizji Bałtyckiej
Studio Bałtyckie - wywiady z gośćmi Dziennika Bałtyckiego i Telewizji Bałtyckiej Piotr Niemkiewicz, Konrad Kędzior
Studio Bałtyckie - wspólny, multimedialny projekt dwóch redakcji: Dziennika Bałtyckiego i Telewizji Bałtyckiej - zaprasza przed monitory. Porozmawiajcie, wspólnie z naszymi dziennikarzami, z najważniejszymi i najciekawszymi osobami w powiecie puckim.

wideo: Bałtycka TV

Studio Bałtyckie to wspólny, multimedialny projekt dwóch redakcji: Dziennika Bałtyckiego i Telewizji Bałtyckiej. W naszym cotygodniowym studiu rozmawiamy o sprawach ściśle związanych z powiatem puckim - od polityki, przez gospodarkę, po rozrywkę i sport. Często niełatwych, kontrowersyjnych, ale zawsze ciekawych.

Poruszamy aktualne tematy, które na bieżąco u nas komentują samorządowcy, działacze, sołtysi, radni, trenerzy, aktywni mieszkańcy. Efektem są wideo-rozmowy, które można oglądać w naszym serwisie oraz na stronie Bałtycka TV i w papierowym wydaniu Echa Ziemi Puckiej.

ZOBACZ TEŻ: Studio Bałtyckie gościło m.in. Arkadiusza Gawrycha - z Fundacji Pozytywne Inicjatywy, Piotra Kozakiewicza - trenera MKS Korab Puck i przewodniczącego Rady Miasta Pucka, Danutę Ceszke - prezes Szpitala Puckiego, burmistrza Helu Klemensa Adama Kohnke | WIDEO

Rozmowy z naszymi gośćmi ukazują się w każdy piątek - za wyjątkiem wakacyjnej przerwy. Kogo powinniśmy zaprosić do kolejnego wydania? Z kim przeprowadzić naszą wideo-rozmowę? Jakie pytania powinny paść? Na wszystkie Wasze sugestie czekamy jak zawsze pod naszym redakcyjnym mailem [email protected] i telefonem 58 673 0 100.

Wideo

Dodaj ogłoszenie