Studniówkowa moda damska 2020: stroje, które królowały wśród uczniów powiatu puckiego. Przeżyjmy te chwile jeszcze raz | ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Dziewczyny z I Liceum Ogólnokształcącego w Pucku, PCKZiU w Pucku, LSM w Pucku, Liceum Akademickiego w Pucku oraz Technikum Informatycznego w Pucku bawiły się w modnych kreacjach i kolorach. - Przeważały długie suknie w czerwieniach, granatach i czerni - mówi krawcowa z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Choć studniówki 2020 już dawno za nami, a tegoroczni maturzyści jeszcze nie wiedzą, kiedy przystąpią do egzaminu dojrzałości, to miło powrócić do wspomnień tej jedynej w życiu zabawy.

Urokliwe kreacje, wystrzałowe fryzury, modne garnitury, a pr...

Uczennice Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku, I Liceum Ogólnokształcącego w Pucku, Liceum Służb Mundurowych w Pucku, Liceum Akademickiego w Pucku oraz Technikum Informatycznego w Pucku świetnie się bawiły na parkietach w tę jedyną w życiu noc.

Wśród strojów pań przeważały suknie długie, choć były damy, które zdecydowały się na krótsze kreacje. Dominowały kolory czerwieni, odcieni niebieskiego i czerni. Wszystkie maturzystki wyglądały zjawiskowo!

Już od lipca zmiany w 300 plus?

Wideo

Dodaj ogłoszenie