Sztorm Mosty - Celtic Reda 2:4 (1:0)

sm
Sztorm Mosty - mecz w Chłapowie
Sztorm Mosty - mecz w Chłapowie Andrzej Śliwiński, Sztorm Mosty
Sztorm Mosty wygrywa w jedenastej kolejce A klasy. Tym razem wyższość piłkarzy z gminy Kosakowo musiał uznać zespół Celtic Reda, choć to on prowadził do przerwy. Paweł Chełmikowski strzelił wyrównującego gola i...

Sztorm Mosty na mecz z Celtikiem Reda jechał w roli faworyta. Kosakowska drużyna plasowała się w czubie tabeli A klasy sezonu 2013/14, a team z powiatu wejherowskiego ją zamykał.

Wynik meczu wydawał się być przesądzony, ale goście musieli przełknąć gorzką pigułkę, bo Celtic Reda strzelił pierwszą bramkę i taki rezultat utrzymał się aż do końca pierwszej połowy.

Na szczęście w drugiej odsłonie Sztorm Mosty pokazał, że zasłużenie plasuje się w czołówce A klasy.
I rozpoczął się strzelecki festiwal.

Wyrównująca bramkę zdobył Paweł Chełmikowski, a kolejne - Łukasz Godlewski oraz Daniel Ciąpała. Przy stanie 1:3, gospodarze zmobilizowali się i strzelili kolejnego gola.
Sztorm Mosty jednak zdołał odpowiedzieć celnym trafieniem Łukasza Godlewskiego.

Sztorm Mosty: Konrad Graczyk - Kamil Kurdybelski, Łukasz Godlewski, Michał Freiberg, Marcin Ankiewicz (w 46 min. zmiana: Dawid Kaleta) - Paweł Chełmikowski, Sebastian Karnat, Sebastian Kurdziel, Radosław Kupiec (86 min. Mariusz Skelnik), Michał Michalski (71 min. Daniel Ciąpała) - Patryk Augustowski (55 min. Tomasz Czaplicki