Tancerze z Dance Flow Daniela Choińskiego na ogólnopolskich zawodach: pokazali styl i talent, wrócili z medalami | ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Dance Flow pod profesjonalnym i czujnym okiem Daniela Choińskiego z Helu po raz kolejny pozamiatali parkiety i wytańczyli medale. Tym razem podziwiani byli przez widzów i jurorów w Tczewie na ogólnopolskim turnieju, który odbył się w weekend 26-27 czerwca 2021.

Tancerze Dance Flow Daniela Choińskiego zmierzyli się na ogólnopolskim, dwudniowym turnieju tańca sportowego, z którego wrócili z całą masą medali - pokazali tym samym, jak silnym klubem na ogólnopolskiej arenie jest Dance Flow.

• Dominik Dworakowski & Martyna Boszke zajęli drugie miejsce w kat. 10-11 E oraz dwa czwarte miejsca w kat. 10-11 D - w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.
  • Andrzej Szulczewski & Natalia Kamińska trzykrotnie zajęli ósme miejsce w kat. 12-13 E i D oraz kat. St i D La.
  • Jan Zaniewski & Marta Kohnke zajęli pierwsze miejsce w tańcu łacińskim oraz piąte miejsce w standardowym w wyższej klasie tanecznej 12-13 D.
  • Dominik Dworakowski & Martyna Boszke zajęli trzykrotnie czwarte miejsce w kategoriach: 10-11 E, 10-11 D tańce standardowe oraz 10-11 D tańce latynoamerykańskie.
  • Jan Zaniewski & Marta Kohnke zdobyli pierwsze miejsce w kategorii 12-13 D tańce latynoamerykańskie, ósme miejsce w kategorii 12-13 D tańce standardowe oraz trzecie miejsce w kategorii 12-13 E. Tym samym wywalczyli awans do wyższej klasy tanecznej D!
  • Andrzej Szulczewski & Natalia Kamińska zajęli dziewiąte miejsce w tańcach standardowy, latynoamerykański w kat. 12-13 D i E.

Tancerze z Dance Flow Daniela Choińskiego na ogólnopolskich ...

- Intensywny weekend za nami! Dla niektórych to pierwszy start w tym roku - mówi trener Daniel Choiński. - Bardzo Wam gratuluję! Z każdym startem coraz lepiej!

Ogólnopolski turniej w Tczewie to dopiero początek zmagań i rywalizacji Dance Flow. Planują pokazać, na co ich stać w Elblągu, Olsztynku i Toruniu.

- A już w połowie sierpnia rozpoczyna się 10-dniowy obóz sportowy, by móc jeszcze lepiej przygotować się do kolejnych startów - mówi Daniel Choiński. - W sierpniu ruszają także zapisy do nowych naborów, które odbędą się we Władysławowie, Pucku oraz Gdyni. Zapraszamy!

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka: