Tygodniowy przegląd prasy 25.09.2022: Puck, 18.09-24.09.2022. Poznaj najważniejsze informacje z Pucka

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Przy śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 18.09 do 24.09.2022
Przy śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 18.09 do 24.09.2022 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Pucka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 18.09 a 24.09.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Licytacje komornicze mieszkań z całej Polski. Te nieruchomości kupisz od komornika [ZDJĘCIA] 25.09.2022”?

Przegląd tygodnia: Puck, 25.09.2022. 18.09 - 24.09.2022: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Licytacje komornicze mieszkań z całej Polski. Te nieruchomości kupisz od komornika [ZDJĘCIA] 25.09.2022

Ile kosztują mieszkania wystawione na komornicze licytacje? Wybraliśmy kilkanaście licytacji nieruchomości, które odbędą się w najbliższym czasie w różnych częściach naszego kraju.

📢 Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych Ziemi Puckiej 2022 | ZDJĘCIA, WYNIKI

Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Ziemi Puckiej zorganizowane przez LKS Ziemi Puckiej na stadionie w Pucku cieszyły się dużym powodzeniem wśród młodzieży ze szkół całego powiatu puckiego. Rywalizacja uczniów szkół ponadpodstawowych odbyła się we wtorek, 20 września 2022 r., a sędzią głównym zawodów był Bolesław Jaszke. Kto stanął na podium? Przedstawiamy wyniki.

📢 Licytacje komornicze nieruchomości na Pomorzu. Tanie domy w dobrym stanie. Niskie ceny nieruchomości.

Masz już dosyć sąsiadów? Cisza nocna o godz. 22:00? Jest rozwiązanie - licytacje komornicze domów. W taki sposób możesz zamieszkać na własnych zasadach. Podczas licytacji można nabyć nieruchomości w bardzo przystępnych cenach i dobrych lokalizacjach. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy oferty z Pomorza. Kliknij w galerię i sprawdź szczegóły.

Tygodniowa prasówka 25.09.2022: 18.09-24.09.2022 Puck: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Pucku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Dominik Armstrong (LKS Ziemi Puckiej) mistrzem Polski. Zawodnik Miotaczy Puck z rekordem! Mistrzostwa Polski U16 w Lublinie | FOTO, WIDEO

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego (2022) szczęśliwy dla grupy Miotaczy Puck. W pierwszym dniu Mistrzostw Polski U16 w Lublinie złoty medal wywalczył Dominik Armstrong! Zawodnik LKS Ziemi Puckiej zdobył tytuł mistrza z nowym rekordem życiowym 17.50!

📢 Puck. Jest akt oskarżenia przeciwko pucczaninowi, który zerwał ukraińskie flagi. 23 zarzuty na liście! Za co? | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Głośna sprawa pucczanina, który zerwał ukraińskie flagi na Rondzie Solidarności w Pucku, powraca. Prokuratura Rejonowa Gdańsk Oliwa przedstawiła Mariuszowi L. akt oskarżenia liczący aż 23 zarzuty. Wśród nich: zerwanie, porwanie i podeptanie ukraińskiej flagi. Co jeszcze zarzuca się pucczaninowi?

📢 Call of Duty: Modern Warfare 2. W weekend można wypróbować grę przed premierą i to za darmo. Rusza beta produkcji

Startuje otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare 2. Już w ten weekend jest możliwość wypróbowania tytułu jeszcze przed premierą i oczywiście zupełnie za darmo. Sprawdźcie, kto może zagrać.

📢 Grzegorz Kujawski na VII Memorialu W. Murawskiego w Sztumie: ustanowił nowy rekord Polski na dystansie 3000 m!!

Memoriał po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powrócił w pięknym stylu. Na Stadionie Miejskim w Sztumie pojawiło się ok. 200 zawodników z 25. klubów z kilku województw oraz goście z Czech. Rywalizacja odbyła się w kategoriach młodzieżowych, seniorów i weteranów. Wśród zawodników nie zbrakło Grzegorza Kujawskiego z Pucka, który po raz kolejny pokazał, co potrafi!

📢 W Pucku będą kręcić TVNowski serial. Agencja Popcorn Film ogłasza casting do udziału w serialu. Jak się zgłosić?

Agencja Castingowa Popcorn Film ogłasza casting do udziału w serialu, który będzie nagrywany przez TVN w Pucku w dniach od 26.09.2022 do 16 października 2022 r. Poszukują dzieci, kobiet i mężczyzn - w różnym wieku. Jeśli chcesz wystąpić w telewizji, zgłoś się! Wyślij maila na adres: [email protected] - podaj swoje dane kontaktowe oraz dołącz aktualne zdjęcie.

📢 Kontrola transportu odpadów na Pomorzu. W 2022 roku na Pomorzu sprawdzono ponad 60 przewozów tego typu

W ostatnich dniach na terenie Pomorza odbywały się kontrole odpadów. Jak informuje "Dziennik Bałtycki" Radosław Rzepecki, zastępca Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w trakcie wspólnego działania służb zatrzymano 3 dowody rejestracyjne z uwagi na stan techniczny pojazdów oraz nałożono 3 mandaty karne na łączną kwotę 7 tysięcy złotych.

📢 Pożar stolarni w Niezabyszewie 22.09.2022. Częściowo zablokowana droga krajowa nr 20

Uważajcie na drodze krajowej nr 20 w Niezabyszewie. To odcinek łączący Bytów z Tuchomiem, w kierunku Miastka. Droga jest na razie zablokowana ze względu na pożar stolarni.

📢 Żelistrzewo: krwista akcja ogromnym darem życia. Mieszkańcy powiatu puckiego pokazali jedność w walce z chorobą 4-letniej Małgosi | ZDJĘCIA

Czteroletnia Małgosia z Żelistrzewa i jej rodzice po raz kolejny zobaczyli, że ich losy nie są mieszkańcom powiatu puckiego obojętne. Klub Honorowych Dawców Krwi w Pucku we współpracy z sołectwem i KGW Żelistrzewo, WDK w Żelistrzewie oraz RCKiK w Gdańsku po raz drugi zorganizował akcję specjalną: mobilny pobór krwi, który odbył się w środę, 21 września 2022 r. na parkingu przed Wiejskim Domem Kultury w Żelistrzewie. Świetna frekwencja pomogła w uzupełnieniu banku krwi, niezbędnej do leczenia chorych, w tym małej Małgosi z Żelistrzewa.

📢 Smutny finał poszukiwań 76-letniego mieszkańca Mrzezina. Odnaleziono jego ciało | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Poszukiwania mieszkańca Mrzezina, który ostatni raz widziany był około godz. 10 w niedzielę, 18 września 2022 r. w lokalnym sklepie, zakończyły się w środę, 21 września 2022 r. W akcję zaangażowali się policjanci, strażacy, rodzina oraz osoby prywatne.

📢 Matura 2023. Dyrektor CKE: Najwięcej zmian będzie na egzaminach z języka polskiego

Najwięcej zmian na maturze w nowej formule, którą wiosną przyszłego roku będą zdawać absolwenci 4-letnich liceów, dotyczy egzaminu z języka polskiego, zarówno w części pisemnej, jak i w części ustnej - mówi w rozmowie z PAP dyrektor CKE Marcin Smolik.

📢 Zmiany w przepisach ruchu drogowego. Kolejne wchodzą w życie 21 września. Co czeka kierowców?

W środę nastąpi kulminacja polskiej części akcji Roadpol Safety Days, zorganizowanej przez zrzeszającą „drogówki” z całej Unii Europejskiej. Na drogach można spodziewać się wzmożonych kontroli, warto też pamiętać, że niedawno weszły w życie zaostrzone przepisy ruchu drogowego. 21 września zaczną również obowiązywać kolejne nowe regulacje, dotyczące parkowania na chodniku.

📢 Rozpoznajesz go? Powiadom policję - szukają tego mężczyzny | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Policjanci z Komisariatu Policji w Juracie poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież pieniędzy oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia 2022 r. w Jastarni. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w identyfikacji osoby.

📢 Bezpieczna droga do szkoły: policjanci odwiedzili przedszkolaki w Pucku, by zapoznać ich z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa | ZDJĘCIA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom poruszającym się po drogach, a także korzystającym ze zorganizowanych form dowozu do szkół. Tym razem policjantka do spraw profilaktyki społecznej, dzielnicowi oraz policjant drogówki odwiedzili dzieci w przedszkolu w Pucku.

📢 Tęcza aparatami naszych Czytelników: wrześniowa (2022) pogoda temperaturą nie rozpieszcza, ale za to pozwala popodziwiać niebiańskie widoki

Wrześniowe temperatury w powiecie puckim już proszą się o włączenie ogrzewania, a wielu mieszkańców ziemi puckiej z różnych względów się przed tym broni. Choć jest już zimniej, to dla otuchy mamy możliwość obserwowania wyjątkowych zjawisk, jakimi są tęcze. Te pojawiają się, kiedy światło słoneczne przenika przez kropelki deszczu, na którego brak w przeciągu trzeciego tygodnia września 2022 nie można narzekać. Nasi Czytelnicy podzieli się z NaMi własnoręcznie wykonanymi zdjęciami: zapraszamy do galerii!

📢 PMKS Rybak z Władysławowa na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Będzinie (2022). Mają klubowe pierwsze miejsce!

Zawodnicy Parafialnego Młodzieżowego Klubu Sportowego „Rybak” z Władysławowa zaliczyli świetny występ na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Będzinie. - W punktacji drużynowej wśród młodzików do 16 lat nasz Klub zajął zdecydowanie pierwsze miejsce - cieszy się Augustyn Hadas.

📢 Mistrzowie Smaku 2022. Gala wręczenia nagród laureatom z Pomorza! Sprawdź, jakie lokale zdobyły tytuł najlepszej restauracji roku

19 września 2022 roku o godz. 17:00 odbyła się gala "Mistrzów Smaku 2022" w Dworze Uphagena w Gdańsku. Podczas wydarzenia wręczono nagrody m.in. najlepszym kucharzom, kelnerom oraz baristom na Pomorzu. "Mistrzowie Smaku" to największy w Polsce plebiscyt branży gastronomicznej.

📢 UKS Bliza Władysławowo. 6 graczy z udanym debiutem w mistrzostwach województwa pomorskiego w badmintonie w Gdańsku | ZDJĘCIA

UKS Bliza Władysławowo na mistrzostwach województwa pomorskiego w badmintonie w Gdańsku. - Ogółem wywalczono dwa tytuły mistrzowskie w grach singlowych i cztery w grach podwójnych - wylicza Zbigniew Czajka, trener badmintonistów z Władysławowa.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Pierwsza od 4 lat wizyta prezydenta Francji w USA

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na puck.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie