UKS w Jastarni. Młodzicy z Półwyspu Helskiego wygrywają w Pucku

UKS w Jastarni. Młodzicy z Półwyspu Helskiego wygrywają w Pucku Leszek Herrmann
UKS w Jastarni drugi raz z rzędu wygrał rozgrywki młodzików. Tym razem siatkarze zagrali w hali MOKSiR Puck, a rywale - Korab Puck i Alpat Gdynia - nie urwali liderom ani jednego seta.

UKS w Jastarni triumfował już drugi raz z rzędu w tegorocznym cyklu rozgrywek - po raz pierwszy młodzicy wygrali u siebie.

Młodzicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni doskonale zaprezentowali się w drugim turnieju rozgrywek ligowych PWZPS grupy C, który rozegrany został w Pucku.

- W turnieju rozegrano trzy mecze - relacjonuje trener Leszek Herrmann.

Pierwszy – trwający zaledwie 30 minut – pomiędzy gospodarzami (Korab Puck) i drużyną UKS w Jastarni wyraźnie zwyciężyli goście wynikiem 2:0 (25:10 i 25:15).

Zespół z Jastarni w drugim meczu zmierzył się z drużyną Alpat Gdynia, którą również szybko (37 minut) i zdecydowanie pokonał wynikiem 2:0, w setach 25:11 i 25:12.

Mecz pomiędzy drużynami z Pucka i Gdyni zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

3. Alpat Gdynia – 2 pkt. (1:8)

W drugim turnieju ligowym zespół UKS w Jastarni reprezentowali: Mateusz Bolda, Dawid Glembin, Dawid Herrmann, Kacper Herrmann, Olaf Konkel, Jakub Nadolski i Kacper Nowak (kapitan).

Kolejny turniej grupowy rozegrany zostanie w niedzielę 17 listopada w Gdyni.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani