UKS Zatoka 95 POSM Puck: 2 zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej Kadetek i pokonany APS Rumia II | ZDJĘCIA

UKS Zatoka 95 Puck w Lidze Wojewódzkiej Kadetek
UKS Zatoka 95 Puck w Lidze Wojewódzkiej Kadetek Sławek Gojka
UKS Zatoka 95 Puck: drugie zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej Kadetek. Tym razem pokonany został zespól rywalek APS Rumia II. Podopieczne Sławomira Gojki gładko ograły gospodynie spotkania 3:0 (25:17, 25:21, 25:19).

Trwa dobra passa kadetek UKS Zatoka 95 POSM Puck, które w drugiej kolejce Ligi Wojewódzkiej Kadetekna wyjeździe spotkały się z drużyną APS Rumia II. Mecz odbył się w ramach akcji 62 sety na 62-lecie Miasta Rumi.

Pucczanki wygrały zasłużenie 3:0 (25:17, 25:21, 25:19).
- Mecz miał we wielu momentach wyrównany przebieg zwłaszcza w drugim secie, gdzie wynik w końcówce był tylko 21:20 dla Zatoki - relacjonuje trener kadetek Sławomir Gojka. - Jednak w końcówkach pucczanki mobilizowały się mocniej, co przekładało się na lepszą grę we wszystkich elementach.

W barwach UKS Zatoka 95 POSM Puck zagrała po raz pierwszy w tym sezonie Wiktoria Sztamborska, tym razem nietypowo, bo na pozycji przyjmującej. I zaczęła świetnie, bo w pierwszej swojej akcji zdobyła od razu asa serwisowego.

Zespół UKS Zatoka 95 POSM Puck wystąpił w pełnym 12-osobowym składzie i wszystkie zawodniczki miały okazję do gry: Nikola Łysakowska (kapitan), Karolina Thrun (libero), Zuzanna Herrmann, Marta Darga, Natalia Adrjan, Paulina Sonnberg, Agata Płóciennik, Nikola Lassin, Natalia Glowienke, Małgorzata Budzisz, Zuzanna Pietrzak, Wiktoria Sztamborska.