UKS Zatoka 95 POSM Puck wygrywa z Gdyńską Akademią Siatkówki 3:0. Awans coraz bliżej | ZDJĘCIA

P.
UKS Zatoka 95 POSM Puck - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0
UKS Zatoka 95 POSM Puck - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 Sławek Gojka
UKS Zatoka 95 POSM Puck kontra Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0. Kadetki Sławomira Gojki na wyjeździe pewnie pokonały swoje rywalki. Dzięki temu awans jest coraz bliżej.

Kadetki UKS Zatoka 95 POSM Puckna wyjeździe pokonały Gdyńską Akademię Siatkówki 3:0 (25:21, 25:19. 25:23). Dla pucczanek był to kolejny krok do awansu do kolejnej rundy rozgrywek.
- Do rozegrania pierwszej części zostały tylko dwa mecze (z Redą i Sopotem) i oba musimy wygrać - mówi trener Sławomir Gojka.

Pierwsze dwa sety UKS Zatoka 95 POSM Puck - Gdyńska Akademia Siatkówki wyglądały podobnie. GAS Gdynia zaczynał od prowadzenia 0:2, następnie pucczanki odrabiały straty i osiągały przewagę, a w końcówkach wygrywały już zdecydowanie.

Trzeci set lepiej zaczęły pucczanki, ale potem zawodniczki z Gdyni prowadziły przez większą część gry. Trener Sławomir Gojka był zmuszony wziąć przerwy przy stanie 15:19 i 17:21, co wytrąciło z rytmu przeciwniczki. Dało to efekt, bo siatkarki puckiej Zatoki zaczęły powoli odrabiać straty.
- W końcówce dobra gra w obronie dały upragnione 25:23 i zwycięstwo za trzy punkty - relacjonuje szkoleniowiec UKS Zatoka 95 POSM Puck.

W kolejnej rundzie w sobotę 3 grudnia godz. 13 w hali MOKSIR Puck odbędzie się mecz z najgroźniejszym rywalem TKS Reda Ciechocino. Będzie to zarazem mecz o pierwsze miejsce w grupie.
- W imieniu całej drużyny zapraszam do kibicowania UKS Zatoce95 POSM Puck - zachęca trener Sławomir Gojka.

UKS Zatoka 95 POSM Puck zagrała w skłądzie: Nikola Łysakowska (kapitan), Karolina Thrun (libero), Agata Płóciennik, Marta Darga, Julia Czupryniak, Nikola Lassin, Natalia Glowienke, Zuzanna Pietrzak, Wiktoria Sztamborska, Zuzanna Herrmann, Natalia Adrjan, Małgorzata Budzisz. Trener: Sławomir Gojka