UKS Zatoka 95 Puck kontra Orlęta Reda 4:6 (1:3). Sparing wiosna 2015

P.
UKS Zatoka 95 Puck przed wiosną 2015
UKS Zatoka 95 Puck przed wiosną 2015 UKS Zatoka 95 Puck
UKS Zatoka 95 Puck odniosła trzecią porażkę w sparingach przed rundą rewanżową wiosna 2015. Tym razem pucczanie wyjechali by zagrać z zespołem Orlęta Reda. Gospodarze okazali się lepsi 6:4 (3:1).

UKS Zatoka 95 Puck - Orlęta Reda 6:4 (3:1) - takim rezultatem zakończył się wyjazdowy sparing pucczan. UKS odniósł trzecią porażkę w okresie przygotowawczym przed piłkarską wiosną 2015.
- Niestety na kolejnym meczu zabrakło sporej grupy zawodników. A liga coraz bliżej... - komentuje na swojej stronie UKS Zatoka 95 Puck.

Zaczęło się ostro - Orlęta Reda zaatakowały i niewiele brakowało, by w pierwszych sekundach sparingu padła pierwsza bramka. Goście podeszli pod bramkę Zatoki Puck, gdzie niegroźna sytuacja nabrała kolorów, bo przed polem karnym futbolówkę stracił Rafał Oss.
- Na szczęście piłka po uderzeniu napastnika gospodarzy trafiła w boczną siatkę - komentują w Pucku.

To uskrzydliło gospodarzy, którzy przez kolejnych kilkanaście minut atakowali gości z Pucka. Zatoka nie mogła odpowiedzieć skuteczna kontrą aż do 20 minuty.
- Po jednej z niewielu składnych akcji w polu karnym gospodarzy piłka trafiła do Michała Hoffmanna a ten celnie strzelił - relacjonują w klubie.

Strata gola rozjuszyła Orlęta Reda, które przypuszczały atak za atakiem.
- Niestety momentami wyglądało to tak jakby za całą obronę odpowiadali Mateusz Barra i Rafał Barbachowski- podkreślają w UKS Zatoka 95 Puck.

I w kilkanaście minut pucczanie przegrywali już 1:3. Szansę na zmniejszenie przewagi miał Jarosław Nikrandt, ale jego strzał bramkarz Orląt - z trudem - wybił na rzut różny.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Druga połowa obfituje w bramki, a Zatoka Puck gra coraz lepiej. Drugą bramkę, niedługo po rozpoczęciu gry i indywidualnej akcji przez prawie połowę boiska zdobywa Michał Wychert. Napastnik z Pucka strzela w tej odsłonie jeszcze jedną bramką, choć miał szansę na dwie kolejne - ale marnuje je.
- Michał Hoffmann trafił w słupek, dobrą zmianę dał Kuba Kolek (bramka i asysta) a okazję miał też Daniel Borkowski - wyliczają w UKS Zatoka 95 Puck .

UKS Zatoka 95 Puck zagrała w składzie: Mateusz Barra - Rafał Oss, Łukasz Lesner, Rafał Barbachowski, Damian Jarzembinski - Bartosz Ciesielski, Michał Hoffmann, Andrzej Budzisz, Jarosław Nikrandt - Michał Wychert, Daniel Borkowski.
Zmiany: Jakub Kolek, Damian Pipke