UKS Zatoka 95 Puck mistrzem województwa pomorskiego w siatkówce plażowej | ZDJĘCIA

Siatkówka plażowa - mistrzostwa województwa w Pucku
Siatkówka plażowa - mistrzostwa województwa w Pucku Sławek Gojka
Zespół UKS Zatoka 95 Puck został mistrzem województwa pomorskiego w siatkówce plażowej w kategorii juniorek. Złoto wywalczyły podopieczne trenera Sławomira Gojki: Marta Przyradzka i Zosia Przyradzka.

Zespół UKS Zatoka 95 Puck z historycznym zwycięstwem. Po raz pierwszy żeński team wywalczył złoty medal w kategorii juniorek na imprezie rangi mistrzostw województwa.
- Marta Przyradzka i Zosia Przyradzka zdobyły złote medale w pierwszych zawodach mistrzowskich w tym sezonie i wywalczyły awans do Półfinału Mistrzostw Polski - relacjonuje trener Sławomir Gojka.

Po emocjonującym finale dziewczyny z UKS Zatoka 95 Puck pokonały duet z TS Sopocki Potok Kamionka **Angelika Wilczyńska/Nikola Królak** 2:1.

Trzecie miejsce wywalczyła para ze Starogardu Gdańskiego Agata Lamek i Marta Zielonka, które pokonały 2:1 Energę Gedanię Gdańsk w składzie - Agata Chyła/Joanna Bronisz.
- Wymienione pary będą reprezentować województwo pomorskie w Półfinale Mistrzostw Polski, który odbędzie się 21 czerwca w Kamieniu Krajeńskim (woj. kujawsko-pomorskie) - mówi Sławomir Gojka.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Odwiedź i lajkuj na facebook.com/PuckNM

W Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Siatkówce Plażowej Puck 2016 wzięło udział 17 najlepszych par w województwie pomorskim.
- Turniej rozgrywano systemem „brazylijskim”, czyli odpada zespół po dwóch porażkach - informują organizatorzy.

W czasie zakończenia zawodów burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska wręczyła najlepszym zespołom pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Organizatorem zawodów był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej oraz UKS Zatoka 95 Puck.