UKS Zatoka 95 Puck. Młodziczki w finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

P.
UKS Zatoka 95 Puck: siatkówka plażowa
UKS Zatoka 95 Puck: siatkówka plażowa UKS Zatoka 95 Puck
Młodziczki UKS Zatoka 95 Puck w finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. - Nasza para awansowała do finałów Mistrzostw Polski, a w mistrzostwach województwa ponownie udało się zająć czołowe miejsca - wylicza Sławomir Gojka z UKS Zatoka 95 Puck.

Agata Płóciennik i Zofia Przyradzka - młodziczki UKS Zatoka 95 Puck wywalczyły awans do finałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w swojej kategorii wiekowej i znalazły się wśród 16 najlepszych drużyn w Polsce.
- Dziewczęta zajęły 4 miejsce w półfinałowych zmaganiach, które odbyły się na boiskach WOSR we Wrześni - informuje Sławomir Gojka z UKS Zatoka 95 Puck.

Niestety podobnego sukcesu nie powtórzyły dwie inne puckie pary. Zarówno Nikola Łysakowska i Zuzanna Herrmann oraz Oliwia Olender z Agnieszką Weserling, mimo ogromnej walki i ambicji na boisku nie przebrnęły do finałów.
- Finał Mistrzostw Polski odbędzie się w terminie 17-19 lipca, miejsce jeszcze nie znane - informuje Sławomir Gojka. - Wszystkie trzy zespoły to najlepsze pary w województwie pomorskim.

To nie koniec sukcesów młodziczek UKS Zatoka 95 Puck, które 21 czerwca ponownie opanowały podium mistrzostw województwa. Zofia Przyradzka i Agata Płóciennik wówczas zdobyły srebro, a Nikola Łysakowska i Zuzanna Herrmann - brąz, natomiast Oliwia Olender i Agnieszka Weserling zajęły czwarte miejsce. Przedzieliły je tylko zawodniczki z Libero Starogard Gdański.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Podobny wyczyn osiągnęły kadetki UKS Zatoka 95 Puck, które 7 czerwca także zajęły 1, 2 i 4 lokatę w mistrzostwach Pomorza.
- Kadetki już w najbliższy weekend (10-12 lipiec) powalczą w półfinale Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Kamieniu Krajeńskim - informują w puckim klubie siatkarskim.

W UKS Zatoka 95 Puck mają powody do zadowolenia, bo tylu par na podium w mistrzostwach Pomorza oraz półfinałach Mistrzostw Polski UKS Zatoka 95 Puck nie miał nigdy.