Urokliwe miasto Puck: co robią mieszkańcy i goście w tak słoneczny dzień nad Zatoką Pucką? Sprawdziliśmy! | ZDJĘCIA, WIDEO

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins

Wideo

Prawie 24℃ to temperatura powietrza, ponad 26℃ to temperatura wody w Zatoce Puckiej przy Zielonej Plaży w Pucku: słonecznie, niemalże bezwietrznie. Co robią mieszkańcy i goście Pucka w tak idealnie wakacyjny, choć wrześniowy dzień? Sprawdziliśmy.

Urokliwy Puck: wakacyjna pogoda

Choć oficjalne wakacje 2020 się już skończyły, a uczniowie powrócili do szkół, to pogoda w Pucku w połowie września sugeruje powrót do wakacyjnego luzu. Jak widać na naszym filmiku, mieszkańcy Pucka chętnie korzystają z ostatnich w tym roku letnich promieni słońca.

W codziennym pośpiechu wykonywania swoich obowiązków, zwłaszcza dzisiaj warto zatrzymać się, choć na chwilkę.

Jedni wynieśli swoją pracę na zewnątrz, by wykorzystać letnią pogodę, inni przycupnęli na ławeczce, by ochłodzić się w cieniu, nacieszyć zmysły fontanną lub zakupionymi lodami na Starym Rynku w Pucku.

Foto powiat pucki: pierwszy wieczór września 2020 zaserwował...

Puckie plaże i porty

Choć to środek tygodnia, to temperatura powietrza (24℃) oraz promienie słoneczne zachęcają do odpoczynku. Romantyczny spacer we dwoje, czas relaksu i dobrej zabawy na statku czy łodzi, lekcje wf-u, spotkania integracyjne: to wszystko, a nawet więcej dzieje się na puckich plażach oraz w puckich portach.

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Dodaj ogłoszenie