Wakacyjny 1. Turniej Puckiej Ligi Plażówki wygrali: Maja Salawa i Klaudia Łyduch, Marta Przyradzka i Kamil Guz | ZDJĘCIA

Pary Marta Przyradzka i Kamil Guz oraz Maja Salawa i Klaudia Łyduch - oto pierwsi zwycięzcy wakacyjnego 1. Turnieju Puckiej Ligi Plażówki (2018). W pierwszych zawodach na plaży w Pucku zagrały aż 34 pary z różnych stron Polski.

Na boiskach plażowych w Pucku ruszył Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej. Do pierwszych turniejów przystąpiło aż 34 zespoły z całej Polski.
- W turnieju młodzieżowym dziewcząt i chłopców wzięło udział 11 par, natomiast w mikstach aż 23 zespoły - wylicza Sławomir Gojka z UKS Zatoka 95 Puck.

W turnieju do lat 16 wygrała para z Wieliczki Maja Salawa i Klaudia Łyduch, natomiast w mikstach złote medale wywalczyli Marta Przyradzka z Kamilem Guzem.

Kolejne turnieje odbędą się 11 lipca (środa) na boiskach plażowych w Pucku. Od godz. 10.00 zmagania rozpocznie młodzież, natomiast od godz. 17.00 miksty. Zapisy na miejscu przed zawodami.
Udział bezpłatny.

Dziewczęta z Wieliczki Maja Salawa i Klaudia Łyduch w finale pokonały duet Stankiewicz Wiktoria/Lewińska Martyna 21:10. Brązowe medale wywalczył zespół Wnuk Weronika/Pajdak Natalia.
- Z Pucka najlepiej zaprezentowała się para Joanna Pałucka/Jan Kortas, która zajęła 7 miejsce - wylicza Sławomir Gojka.