Wirtualny bieg charytatywny dla Ani Zakrzewskiej z Leśniewa. Jak wziąć udział? Gdzie można się zapisać?

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Ania Zakrzewska z Leśniewa pilnie potrzebuje operacji, bez której jej serce po prostu przestanie bić. Uczestnictwo w wirtualnym biegu charytatywnym pomoże Ani zbliżyć się do celu uzbierania funduszy na ratującą życie operację. Jak można wziąć w nim udział?

Nie ważne, czy pobiegniesz, pomaszerujesz czy pojedziesz na rowerze - każdy uczestnik dołoży swoją cegiełkę w ratowaniu Ani Zakrzewskiej z Leśniewa!

- Zapraszamy do udziału w imprezie sportowej, która ma wesprzeć Anię w zbiórce pieniędzy na operację w USA - zachecają organizatorzy. - Szczegóły i możliwość zapisów pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/event/5590.html

Link do zapisów: elektronicznezapisy.pl/event/5590/signup.html

Link do wpłat: www.siepomaga.pl/ratujemyserceaniimprezasportowa

Każda osoba, która weźmie udział w wirtualnym biegu dla Ani Zakrzewskiej otrzyma specjalny, pamiątkowy medal wykonany przez dzieci z przedszkoli w Leśniewie i Pucku.

Szczegółowo o sytuacji Ani z Leśniewa pisaliśmy w artykule pt. Ania Zakrzewska z Leśniewa walczy o przyszłość dla siebie i swoich dzieci: - Moje serce niedomaga, a ja bez operacji nie mam szans!

Koszt uratowania życia Ani to ponad 700 tysięcy złotych - tyle kosztuje operacja wady serca Zespołu Ebsteina.

- To dla mnie bardzo trudne, prosić o pomoc - wstydliwie przyznaje Anna. - Codziennie patrzę jednak na twarze moich dzieci i wiem, że dla nich muszę żyć: one potrzebują mamy, która będzie obok, wysłucha, wychowa, przytuli. Nie chcę skazać ich na traumę, jaką jest utrata matki!

Ani Zakrzewskiej można również pomóc poprzez dokonanie wpłaty na portalu siepomaga.pl, lub biorąc udział w licytacjach na facebookowej grupie Ratujemy Serce Ani.

Tajemnica Marchewki

Wideo

Dodaj ogłoszenie