Wyniki ligowej kolejki na ziemi puckiej

Roman Kościelniak
Wyniki ligowej kolejki
Wyniki ligowej kolejki Roman Kościelniak
Wyniki ligowej kolejki na ziemi Puckiej. Sprawdź, czy nasze drużyny w w klasie okręgowej zdobyły punkty. jak poradziły sobie podczas weekendu nasze zespoły w A i B klasie.

MKS Władysławowo rozegrał bardzo ciężki mecz z Jaguarem Gdańsk. Pierwsi do siatki trafili goście. Na szczęście, piłkarzom z Władysławowa udało się nie tylko odrobić stratę, ale i wyjść na prowadzenie. MKS wygrał 2:1. Bramki strzelili Karol Gojke w 79 minucie i Michał Świerczyński w 88 minucie z rzutu karnego.

Start Mrzezino podejmował GKS Sierakowice. Bramki dla gospodarzy strzelili Marek Pieper w 60 minucie i Karol Bieszk w 65 minucie. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Start wygrał 2:1.

W klasie A Wicher Wierzchucino przegrał na wyjeździe z KP Sopot 1:2, a Norda Karwia uległa w Gdyni miejscowej drużynie KP 0:4. Jantar Swarzewo pokonał u siebie Sztorm Mosty 3:1. Mecz Kaszubii Starzyno z OKS Janowo w 77 minucie został przerwany przy stanie 4:2. Powodem były groźby kibiców gości wobec sędziów.