Zatoka 95 Puck - Klif Chłapowo 9:0. Triumfalny pochód do A-klasy | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Zatoka 95 Puck wypunktowała Klif Chłapowo 9:0
Zatoka 95 Puck pewnie wygrała u siebie z Klifem Chłapowo 9:0. Prawdziwy pogrom tylko pokazuje, że piłkarze z Pucka dalej konsekwentnie dążą do wygrania całej B-klasy.

Zatoka 95 Puck nie przestaje miażdżyć kolejnych rywali. Tym razem ich ofiarą stał się Klif Chłapowo.

Już po pierwszej połowie piłkarze lidera B-klasy odebrali chęć do gry przyjezdnym. Niemiłosiernie rozpoczęli mecz, strzelając bramkę za bramką. Praca golkipera Zatoki, Mateusza Barry ograniczała się tylko do sporadycznych interwencji na przedpolu. Ataki gospodarzy były bardzo częste i zróżnicowane. Nie można było zarzucić piłkarzom z Pucka braku zaangażowania i kreatywności w przeprowadzaniu akcji.

Pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 6:0. Drugie 45 minut pozwoliło na wprowadzenie na boisko zawodników rezerwowych - a oni również spisali się na medal.

Morale graczy Klifu Chłapowo mocno podupadły. Nie mogą jednak sobie nic zarzucić - pędząca Zatoka 95 Puck była tego dnia nie do zatrzymania.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Ten mecz pokazał, że Zatoka 95 Puck jest w pełni gotowa do gry w A-klasie. Bartosz Kollek wspomina same początki "nowej Zatoki".
- Na miesiąc przed ligą mieliśmy siedmiu zawodników, kilka starych piłek i masę długów po poprzednim zarządzie - mówi kierownik drużyny. - Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku.

Zatoka 95 Puck - Klif Chłapowo 9:0 (6:0)