Zatoka 95 Puck - Latarnik Choczewo 4:1 (2:1) | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Zatoka 95 Puck pokonała na własnym boisku Latarnik Choczewo 4:1. Zwycięstwo było prezentem dla najwierniejszego kibica Zatoki, Sławka Grzenkowicza. Bramki dla gospodarzy zdobyli Michał Wychert-2, Michał Chrobak i Jakub Kolek.

20 kolejka B-klasy. Zatoka 95 Puck pewnie wygrała z drużyną z Choczewa. Już w 4. minucie lider B-klasy objął prowadzenie po strzale Michała Chrobaka. Latarnik zdołał wyrównać, ale z remisu nie cieszyli się zbyt długo.Gracze Zatoki jeszcze przed przerwą trafili do siatki po raz kolejny. Druga połowa to ciągła walka w środku pola i akcje pod bramkami z obu stron. Na duże słowa uznania zasługuje bramkarz Zatoki Puck- Mateusz Barra.

- Był pewnym punktem drużyny i jednym z najlepszych zawodników na boisku - komentuje Bartosz Kollek, kierownik Zatoki.

Popularny "Jajo" zagrał świetne zawody. Jego zdecydowane interwencje kilkukrotnie ratowały zespół przed utratą gola. Jego wysoka forma będzie bardzo ważna, bo sezon zbliża się do końca.

Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Jedną z bramek strzelił Jakub Kolek, zawodnik z zespołu juniorów. Młodzi coraz częściej przebijają się do drużyny seniorów. I trzeba przyznać, że idzie im całkiem przyzwoicie.

Najgłośniej z wygranej cieszył się z pewnością Sławek Grzenkowicz - wierny kibic Zatoki. Wygrana była wspaniałym prezentem dla obchodzącego tego dnia urodziny sympatyka drużyny z Pucka.

Na sześć kolejek przed końcem ligi Zatoka 95 Puck nadal jest liderem B-klasy. Ekipa z Pucka zgromadziła 45 punktów, to o 5 oczek więcej od MKS II Władysławowo. Następne spotkanie lider zagra na wyjeździe z Konsalem Sławoszyno.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!