Zduńskowolanie wrócili z mistrzostw ze złotymi medalami

jj
Pięć złotych medali zdobyli zduńskowolanie Wojciech Kikowski i Andrzej Suliński na Mistrzostwach Polski Masters w Lekkiej Atletyce, jakie odbyły się w Toruniu

Na Mistrzostwach Polski Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu Zduńska Wolę reprezentowali Wojciech Kikowski z IKS Start i Andrzej Suliński z MKS.
Wojciech Kikowski zdobył w swojej kategorii wiekowej M70 aż 3 złote medale : w biegu na 60 m. przez płotki , w skoku w dal i skoku wzwyż. W skoku wzwyż z wynikiem 139 cm Wojciech Kikowski pobił rekord Polski w swojej kategorii wiekowej.
Trener Andrzej Suliński w kategorii wiekowej M40 zdobył natomiast 2 złote medale: w pchnięciu kulą i rzucie ciężarkiem.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani