Krokowa ograła Nowy Dwór Gdański

(PEN)
UKS Krokowa pojechał na mecz do ŻTS OFKI Nowy Dwór Gdański i wygrał 88:68

Krokowianie – grający o wejście do drugiej ligi mężczyzn – rozegrali dobre spotkanie, choć nie wygrali we wszystkich kwartach.

Zaczęło się od przegranej 18:27, potem podopieczni Lechosława Centkowskiego straty odrobili i wygrali 26:15. W trzeciej pojedynek wyrównał się, ale to gospodarze z Nowego Dworu Gdańskiego rzucili o jeden punkt więcej i wygrali tę odsłonę 18:17.

Ostatnia kwarta należała jednak zdecydowanie do krokowian (27:7), którzy nie pozostawili cienia wątpliwości, że to właśnie oni powinni wygrać cały mecz.

Najwięcej punktów dla UKS Krokowa zdobyli Witold Ryński (31) i Adam Centkowski (21).

ŻTS OFKI Nowy Dwór Gdański w grupie B zajmuje obecnie druga lokatę, a UKS Krokowa czwartą (na siedem ekip). Prowadzą Kartuzy.

Najbliższy mecz ligowy w niedzielę 14 marca. UKS Krokowa podejmować będzie TKKF Neptun Gdańsk. Gdańszczanie mają punkt przewagi nad Krokową i zajmują trzecie miejsce w tabeli.