MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 2:5 (1:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

MKS Władysławowo - GKS Kolbudy
MKS Władysławowo - GKS Kolbudy Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 2:5 (1:1). Dwie bramki, które strzelili Marek Kwaśnik i Piotr Świerczyński nie wystarczyły, by pokonać gości z Kolbud, dla których trzy razy trafiał Michał Pastuszka i po razie Krzysztof Kwasny i Seweryn Wroński.

MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 2:5 (1:1). Spotkanie rozpoczęło się dobrze, po myśli gospodarzy, którzy w pierwszej odsłonie zagrali bardzo ofensywny futbol. Szybko też udało się odrobić straconą bramkę, co w starciu z trzecią drużyną IV ligi było sporym wyczynem.

Niestety, po przerwie to GKS Kolbudy pokazały wyższość nad MKS Władysławowo.
- Tracimy trzy w pięć minut... - gorzko i wymownie podsumowują na swojej stronie działacze MKS Władysławowo.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Bramki dla MKS Władysławowo strzelili Marek Kwaśnik (39 minuta) i Piotr Świerczyński (88) - który wrócił do pierwszego zespołu - nie wystarczyły, by pokonać gości z Kolbud, dla których trzy razy trafiał Michał Pastuszka (77, 80, 93) i po razie Krzysztof Kwasny (35) i Seweryn Wroński (75).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

MKS Władysławowo do tej pory, w sezonie 2015/2016 zgromadził 7 punktów i wygrał dwa mecze.